Vikulyk

Опіліскувач, який піклується про ротову порожнину

Опіліскувач, який піклується про ротову порожнину

Я доволі рідко користувалась ополіскувачами, адже для мене то була просто якась ядрьона суміш, але саме в ополіскувачі Bisheffect відчувається натуральність.

Присмак тут м'ятно-тарв'яний, спочатку трішки не звично, але я швидко звикла і він став мені дуже приємним.

Це доволі ненав'язливий засіб, немає отого ментолового вибуху у роті, як від звичних подібних продуктів, і я зрозуміла, що так значно краще, принаймі мені ❤️

Опіліскувач, який піклується про ротову порожнину

Він класичного зеленого відтінку, при полосканні утворюється легка пінка. Є комфортні відчуття більшої чистоти і свіжості, без нав'язливого ментолового холодку чи якоїсь гіркоти.

В мене відносно білі зуби, тож в цьому плані судити важко, але для мене важливий антибактеріальний і загоюючий ефект, який дає засіб.

Мені подобається, що мої ясна почали менше кровоточити, я використовую його на пару з пастою бренду і цей плюс для мене дуже важливий.

Мені здається засіб чудово підійде людям після агресивних процедур у стоматолога, адже знімає подразнення і неприємні відчуття у ротовій порожнині ❤️