Олена Романюк

#howmuchispendonfacecare

#howmuchispendonfacecare

Мені цікава тема догляду за обличчям, особливо, раціональний підхід у цій сфері. Тому я з радістю поділюся своїми засобами, їх місцем в моєму догляді та калькуляцією.

Ціни вказую на момент придбання, а вже в посиланнях на сайт, ми побачимо, як змінилася ціна за цей час.

Сформувала по 2-м розділам, ранок та вечір. Засоби, про які розповідаю, щодня в моїй рутині з вересня (майже усі), тобто в користуванні 6 місяців. Окрім сироватки з вітаміном С (з грудня) та сонцезахистом (з березня).

Усі засоби для мене ідеальні, використовуються щодня, не викликають жодних нарікань. На найцікавіші залишу посилання на мої дописи у MakeUp Club.

Ранок:

Глибоко очищувальний гель CeraVe - якісне очищення, не агресивний, не має віддушки. Шкіра м'яка, не висушена після вмивання. 337грн

Сироватка Cos De Baha Vitamin C 15% Ascorbic Acid - ідеальна на ранок, не викликає надмірної жирності чи сухості, шкіра чиста, зволожена. 396грн

https://club.makeup.com.ua/post/27037/

Відбілювальний крем для обличчя Seven7een Skin Perfection SPF15 - на теплу пору року ідеальний варіант, взимку виникає потреба щось поживніше під нього. Дає трохи мерехтливого ефекту. До речі, у кремі теж є вітамін С, арбутін, як в сироватці, але конфлікту інтересів не було. 678 грн

https://club.makeup.com.ua/post/20551/

Сонцезахисний крем з пробіотиками Beauty of Joseon (міні, 10мл) - знайомі з осені, реклами не потребує, щоденно почала користуватися в останні сонячні тижні, бо помітно засмаг ніс. 136 грн

Отже, 337+396+136+678=1547 грн, на місяць виходить 1547грн : 6міс=258 грн, на день виходить 258грн:30дн=8.6 грн. До грудня було ще менше, бо не було сироватки, а зараз додала ще сонцезахист.

Вечір

Гідрофільний бальзам Heimish All Clean Balm (пробник, 5 мл) з мандарином - економний, вистачає десь на півтора місяця. Використовую, як перший етап вечірнього очищення (тональними і усим таким не користуюся, тому витрати бальзаму мінімальні) 38 грн

Глибоко очищувальний гель CeraVe - те ж саме, що зранку, дуже економний. 337 грн

Сироватка з ретинолом CeraVe - мій must have, дякую, MakeUp Club! Шкіра має рівномірний тон, пружність, скоротилися мімічні заломи. До речі, це мій перший засіб з ретинолом. 599 грн

https://club.makeup.com.ua/post/23210/

Нічний зволожувальний крем CeraVe для сухої та нормальної шкіри - ідеальний, універсальний, некомедогенний. Це і є той крем, який є базою на кожен день. Наношу вже й під очі, все ок. 472 грн

Отже, 337+599+472+38=1446 грн, на місяць виходить 1446грн : 6 міс = 241 грн (нагадаю, беру 6 міс, бо саме стільки я користуюся основними великими флаконами), на день виходить 241 грн : 30 дн= 8 грн .

Окреме питання, демакіяж, фарбуюся, максимум, 2 рази на тиждень, туш, олівець для брів, трохи олівця на губи. Все, ніяких тональних, bb, cc і т.п. Отже, демакіяж очей роблю міцелярною водою Garnier (знаю, що до неї багато питань), але всього 1-2 рази на тиждень. Ціна 68 грн.

Я впевнена, виходячи з наповнення флаконів, що ще пів року у мене не виникне потреби щось купувати. Тобто достатньо усе економно, а головне, що усі підібрані засоби дійсно працюють та повністю задовольняють мою шкіру на цей момент.

Кому цікавий результат певних засобів, особливо ретинол, вітамін С, перегляньте мої дописи за посиланням, там фото, інформація по типу шкіру і т.п.

Сподіваюся, що допис був корисним! Дякую, що прочитали

#howmuchispendonfacecare
#howmuchispendonfacecare