alena.rosee

Весняні бьюті покупки

Весняні бьюті покупки

Думала трошки побути на косметичній дієті , бо хочу трошки розібрати зайву косметику , але придбала те, що потребувало заміни 🫢 або ну дуже захотілось 🤪

на цьому фото:

1. сироватка Balea - недавно я показувала дві нові сироватки Балеа в покупках , для чутливої шкіри , потестила я їх і вже скоро напишу допис (спойлер : дуже сподобались ), тому я докупила і цю 💕

2. капсули для очей та губ з екстрактами та кофеїном , спробую шо воно таке , капсули цього бренду з вітаміном С чи ретинолом - люблю )

1. Пінка для вмивання на пробу , мій Clarins вчора закінчився )))

2. Зубна паста , підгледіла допис у Свідома Клієнтка, сподобалось по опису 💐 Дякую!

3. Пантін - думала що бальзаи, вже потім прочитала що це сироватка бальзам, який можна і змивати , і використовувати як термозахист 🤓 на Мейкап хороші відгуки, спробую !

4. Vital Care Keratin - шампунь, був такий бальзам, дуже сподобався, тому вибрала такий шампунь)

1. Найулюбленіші інтимки , така з мальвою закінчилась сьогодні якраз

2. Дуже сподобався цей дезік саме в такому форматі

Ну і хто я така щоб бути в клубі без блиска у відтінку Топаз ? Правда мені його подарували 🤭

а ось щітку таку з комбінованими щітинками захотілось , дійсно дод блиску волоссю , хоч і бюджетна ))