Vikulyk

Вибір першої зубної пасти для дитини, яка не вміє полоскати ротика та спльовувати пасту.

Вибір першої зубної пасти для дитини, яка не вміє полоскати ротика та спльовувати пасту.

Зрозуміло, маленька дитина ще не дуже розуміє, що пасту потрібно спльовувати тай робить це не досить досконало, тому в цьому випадку я хочу забезпечити її безпечним засобом, який при невеликій кількості потрапляння в середину не буде шкодити.

Вибір першої зубної пасти для дитини, яка не вміє полоскати ротика та спльовувати пасту.

Зубна паста важлива для підтримки здорової мікрофлори порожнини рота дитини. Також мені важливо, що тут низька абразивність, тому не пошкоджує тоненьку зубну емаль молочних зубів.

Переваги, які я бачу в цій пасті:

можна застосовувати з моменту появи першого зуба, в нас це було в 7 місяців і я зразу ж пішла обирати пасту.

безпечність при проковтуванні.

не містить фтору та штучних барвників.

не містить цукру, але на смак і аромат приємна.

делікатно доглядає за зубною емаллю молочних зубів.

має приємний смак солодкої м’яти, тому моїй дитині подобається нею користуватись.

Як використовувати дитячий зубний гель:

Нанести невелику кількість гелю на вологу щітку, я купляю спеціальні дитячі. Почистити зубки. Ретельно сполоснути водою, також можна очистити ротову порожнину марлевим тампоном (якщо дитина не вміє полоскати рота та спльовувати).

Чому фтор в зубних дитячих пастах викликає питання:

Фторид, не шкідливий в допустимих концентраціях, але, важливо уникати передозування, яке може призвести до виникнення такого захворювання як флюороз.

При деяких захворюваннях він теж не бажаний, нажаль є люли, яким не підходить.

Нам подобається ця паста, вона дуже якісна, ніяких проблем не виникає, зубки гарно очищені.

Бережіть себе та своїх діток, давайте їм найкраще ❤️