krislemly

Arm & Hammer | Зубна паста

Arm & Hammer | Зубна паста

Привіт сьогодні розповім про пасту від бренду Arm & Hammer, яка є дійсно дуже ефективною, вона не тільки очищює зуби, а й вирішує конкретні проблеми.

Паста знаходиться в картонній коробці з яскравим логотипом бренду.

Тюбик з пастою виготовлений з м'якого пластику. Оформлено так само, як і коробка, ті ж кольори, ті ж написи.

Arm & Hammer | Зубна паста
Arm & Hammer | Зубна паста

Дозуючий отвір стандартний, але завдяки консистенції, видає тільки потрібну кількість продукту і не переборщує при цьому

Смак та аромат пасти нагадують сіль та соду.

Колір білий, без вкраплень..

Абразивні частинки тут не відчутні, очищення дуже делікатне і підійде чутливим зубам/яснам у тому числі.

Піноутворення у пасти помірне, саме таке я люблю, піни, що утворюється, вистачає для комфортного чищення зубів, при цьому без надлишку.

Ну і найголовніше – враження про використання зубної пасти Arm & Hammer у мене лише позитивні.

Паста дуже добре очищає емаль від нальоту та інших забруднень, при цьому не травмуючи. Залишаючи приємне відчуття чистоти і без морозного ментолу.

Також паста вирішує проблему кровоточивості ясен. Думаю, річ у лікарських екстрактах, які входять до складу пасти і вони справді працюють зі здоров'ям ясен.