Dianadaily

Щітка-масажер для шкіри голови

Щітка-масажер для шкіри голови

Вітаю всіх дівчат та хлопців!

Вирішила поділитися відгуком на щітку-масажер для шкіри голови від бренду Cosmo Shop.

Не одразу я оцінила ці щітки, адже не приділила їм належної уваги, а дуже дарма! Після того, як я почала правильно використовувати щітку під час миття голови, то помітила, що стан "свіжого" волосся значно продовжився.

Я мию голову два рази шампунню, і обидва рази в процесі намилення проходжуся круговими рухами по всій ділянці голови. Дуже важливо, як я помітила, підіймати волосяя з боків і масажувати саме корені волосся, тоді буде дійсно класний результат. Моє волосся на 3 день післямиття голови досі виглядає нормально! Звичайно, на третій день з`являються певні сліди несвіжості, але раніше на цьому терміні вже був сальний млинець, а не голова.

За рахунок того, що ми сильно закупорюємо шкіру голову засобами з силіконами (а вони багато де є в складі шампунів та бальзамів для волосся), то шкіру голови потрібно регулярно очищати. Краще всього це робити підінгами або скрабами, але ця щітка також чудово справляється із цим завданням.

Сподіваюся, комусь мій досвід стане в нагоді, тим паче зараз діє знижка на ці щітки!

Діліться своїми досвідом та порадами, буду рада почитати!

Dianadaily
0
0