Tanserb

Відновлювальна сироватка для тіла Ren Radiance Clean Skincare AHA Smart Renewal Body Serum

Відновлювальна сироватка для тіла Ren Radiance Clean Skincare AHA Smart Renewal Body Serum

Ця сироватка з’явилась у мене завдяки б’юті боксу Sephora Hello (це набір мініатюр). Я здивувалась, коли побачила цей засіб і на Makeup. У мене мініатюра 50 мл. Тому, я вирішила його використовувати не на все тіло, а на саму велику мою проблему – шкіру рук, тобто у якості крему для рук. Результат мене дуже порадував.

Характеристики сироватки : дуже легка текстура, яка неймовірно швидко всмоктується шкірою і не залишає ані липкості, ані жирності. Нанесла і далі побігла робити свої справи. Це дуже зручно. Неймовірно комфортна текстура. А ще приємний легкий цитрусовий аромат.

Дія на шкіру. Зразу після нанесення шкіра суттєво пом’якшується, стає зволоженою і пропадає відчуття стягнутості та сухості (а у мене, на жаль, шкіра рук дуже проблемна і суха). Після того, як помила руки, на відміну від звичайних кремів для рук, пом’якшення і зволоження не проходять.

Довгострокова дія. Так! Ця сироватка має і накопичувальний ефект. Що особливо радує. Я користуюся нею понад два тижні. Помітила, що шкіра взагалі стала пом’якшеною, ніжнішою, немає тієї сухості, стала еластичною. Жоден крем для рук не давав такої дії. Мабуть, це все ж таки дія АНА кислот.

Кому цікаво, склад : Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Lactic Acid, Sodium Lactate, Lactococcus Ferment Lysate, Lysolecithin, Sclerotium Gum, Xylitylglucoside, Xanthan Gum, Anhydroxylitol, Pullulan, Parfum* (Fragrance), Mannitol, Xylitol, Sodium Benzoate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Citrus Nobilis (Mandarin) Peel Oil, Citrus Tangerina (Tangerine) Peel Oil, Tocopheryl Acetate, Potassium Sorbate, Faex (Yeast) Extract, Glucose, Silica, Sodium Chloride, Glycogen, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Citric Acid, Citral, Limonene,

Linalool. *100% Natural Fragrance.

Країна Виробник – Великобританія.

Висновок. Неочікувано гарна сироватка. Як ароматом, консистенцією, всмоктуванням, так і своєю дією. Шкіра рук преобразилась за два тижні. Я у приємному шоці. Кислоти працюють.

Відновлювальна сироватка для тіла Ren Radiance Clean Skincare AHA Smart Renewal Body Serum
Відновлювальна сироватка для тіла Ren Radiance Clean Skincare AHA Smart Renewal Body Serum