ksnklb

Ще одна вишнева зустріч

Ще одна вишнева зустріч

Оскільки я колись писала про гель для душу та лосьйон від Mermade з ароматом Night in Paris, то не думала, що буду створювати цей допис. Але він існує, тому що лосьйон у цій баночці мене дууже приємно здивував.
Я пам'ятаю, що Mermade обіцяли нові формули лосьйонів і дуже сподіваюсь, що вони будуть такими, тому зараз хочу розповісти настільки він класний.

Ще одна вишнева зустріч

Баночка відрізняється від звичних баночок Mermade лише формою, ця навіть більше підходить до травел-версії, адже дуже компактна. Тут 100ml. Уся інформація є на наліпці.
Та мені вона незручна, буквально на третьому застосуванні я не змогла вичавити засіб з цієї баночки, як не старалась, тому просто відкручую кришечку і набираю з баночку пальцем.

Всередині цей лосьйон білого кольору, та вже не гелевий і не залишає слідів. Цього разу консистенція засобу густіша і більше схожа на легкий крем. Розприділяється теж легко, не залишає слідів, а є вологий фініш, який швидко вбирається у шкіру, і з ним навіть не страшно одягатись, адже він майже не відчувається.
Лосьйону, як і в старій версії, потрібно зовсім трохи, і він розприділяється навіть легше, швидше поглинається шкірою, немає цього відчуття "варенечка в сметані"( дякую за цю фразу Demchenko Alina).
У новій версії відчувається дуже хороше зволоження, після цього лосьйону шкіра дуже ніжна на дотик, як після крему.
Далі на фото я додала порівняння старої та нової консистенцій лосьйону.

Аромат у новій версії мені теж сподобався більше, він вже не такий алкогольний, та все ще вишневий, яскрвий. Він нагадує мені добре настояний компот з вишнями 🍒.

Склад теж оновлений, дуже хороший насправді, збагачений поживними оліями.

Aqua – вода.
Butyrospermum Parkii Butter – олія ши, дуже хороший та поживний емолент.
Glycerin – зволожувач.
Ethylhexyl Stearate – емолент, покращує в'язкість.
Persea Gratissima Oil – олія авокадо, хороший емолент та антиоксидант.
Hydroxyethyl Urea – похідне сечовини, зволожуюча добавка з доведеною ефективністю. 
Cetearyl Olivate – ефір цетеарилового спирту і жирних кислот з оливкової олії, емульгатор.
Sorbitan Olivate – природний емульгатор, який містить ПЕГ, з оливкової олії. 
Vegetable oil – рослинна олія, емолент.
Mangifera Indica Seed Butter – олія індійського манго, має регенеруючу, захисну та дуже поживну дію.
Parfum – ароматизатор.
Tocopheryl Acetate – антиоксидант.
Panthenol – понтенол, має загоювальні властивості.
Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer – регулятор в'язкості.
Phenoxyethanol – консервант.
Ethylhexylglycerin – консервант.
Xanthan Gum – регулятор в'язкості.
Coumarin – ароматизатор.
Anise alcohol – ароматизатор.
Benzyl cinnamate – ароматизатор.