Столярчук Юля

Mustela

Mustela
Mustela
Mustela
Mustela

В 3 тижні життя малютки стикнулись з таким не приємним діагнозом як алергія на молочний білок. А весь той час ми шукали причину крику і страшної висипки на обличчі нашої малютки. Народилась з дуже чистим обличчям тому коли почало бсипати я зразу зрозуміла , що то ніяке не акне новонародженої.

Після встановлення діагнозу ми зразу почали коректувати наше харчування аби забрати причину з середини, а от обличчя ніяк не проходило і доволі сильно турбувало бо чухалось. Іти до дерматолога бажання не було , бо причина знайдена а лишні аналізи здавати я не хотіла бо і так вдосталь їх здали .

Дякуючи вашим порадам на наступний день замовила кремчик.

Скажу по правді сильно була здивована бо після суток використань а помастила тільки 2-чі. І результат на ранок мене здивував , я плакала від щастя.

Всі висипи пройшли , ВСІ!

Зараз ми використовуємо його за потребою.

Склад його прекрасний.

Крем використовується дуже економно, засобу потрібно зовсім трошки , тому вистачить надовго.

Ціна його доволі приємна, є емульєнти з набагато більшою ціною тому для мене це також + .

Я навіть скажу за таку дію я готова платити більше.

Аромат я б сказала б дуже не зрозумілий, він більш нейтральний.

Впитується він буквально за 10 хв, і шкіра після нього зволожена, є невелике відчуття липкості,але воно незначне.

Допомагає повернути захисний бар’єр шкіри.

Тому це моя щира рекомендація , бо засіб став для мене знахідкою. Він рятує мої пересушені руки за ніч.

тому це просто 10/10✨