Karolina

Мій project pan Ч.4

Мій project pan Ч.4

Привітик сьогодні ділюсь черговими результатами по моєму project pan.

Сьогоднішній звіт - історія про мої класні результати та продукти, які мені вже вдалось закінчити.

Чому я безмежно рада)

Попередню частину можна прочитати тут:

https://club.makeup.com.ua/post/32037/

Завдяки активному використанню цього відтінку, як я і очікувала, мені вдалось його закінчити.

Окрім білого кольору я активно користувалась іншими рефілами, але наразі не буду залишати цю палетку в проекті.

Планую дочекатись моменту, коли результат використання інших відтінків буде більш помітним.

Продукт над яким дуже стараюсь і який все ще не хоче зі мною прощатись.

У мене таке враження що ми будемо з ним нерозлучні до літа))

Ще одна моя перемога цього місяця))

Замість в проект додаю бальзамик для губ в старій формулі від Mermade, адже дуже хочеться спробувати новий в оновленій формулі.

Стільки ж на нього гарних відгуків тут в клубі читала))

Закінчила цей засіб чому дуже рада, адже взамін маю стільки всього цікавого і стільки всього хочеться спробувати ще.

Точно більше до цього тонального не повернусь, адже він дуже примхливий і по-різному поводить себе на шкірі.

Засіб, що міцно тримає свої позиції, але трохи вже нарешті помітний прогрес.

Також думаю, що я з ним до літа, але побачимо))

Цього місяця намагалась активно працювати з олівчиками для губ, але результати малопомітні.

А ще зрозуміла, що некоретно відображала результати олівчиків, і що краще їх було би заміряти, що власне нарешті і зробила.

Також додаю новий продукт - кремовий хайлайтер від Maybelline у стіку, адже справді маю дуже багато хайлайтерів і таки пора вже хоч щось закінчити.

Дуже неочікувано порадував своїми результатами цей блиск, зовсім скоро його закінчу.

Наразі вже навіть зняла обмежувач.

Думаю, що в майбутньому його закінчу, але ще маю достатньоо продуктів для губ та нових хотілок.

Як Вам мої результати ?

Дякую що дочитали допис до кінця))