ДАРÍЯ КÓВАЧ

МІЙ ГРАНДІОЗНИЙ BEAUTY PLAN

МІЙ ГРАНДІОЗНИЙ BEAUTY PLAN

Долучаюсь до челенджу Ta_nyaaaaaaa ❣️

#howmuchispendonfacecare

Почну з того, що моя доглядова рутина мені вже трохи набридла. Я обов’язково її зміню, але ставлю собі виклик закінчити все, що зараз маю. Це стосується не тільки догляду за обличчям, а й за волоссям.

Тож покажу вам те, що зараз маю, що залишаю і на що буду змінювати.

Вмиваюсь я крем-пінкою від CeraVe. Двічі на день і вона мені вже насправді набридла. Буду її змінювати

Вартість: 445грн

Декілька разів на тиждень я використовую ензимну пудру від Marie Fresh. Вона нова, тож залишається зі мною. Сьогодні тільки про неї писала, можна ось тут подивитись: https://club.makeup.com.ua/post/32615/

Вартість: 552грн

Лосьйон від Needly, який я не повторюватиму. Користуюсь зранку або ввечері

Вартість: 850грн

Тонік Bielenda, чергую з Needly. Або спробую щось нове, або повторю. Бо з ним моє обличчя ідеальне

Вартість: 115грн

Це все, більше я нічого не маю

Загальна сума: 1962 грн, майже 2к

Волосся, я рахуватиму теж, але тут все складніше. Я хочу скоріше все домити і купити нові засоби, тому тут все мені вже набридло

Два шампуні від scalp. Безсульфатний і глибокоочищуючий. Вони хороші, але вже ну втомилась від них

Вартість: 100+180=280 грн

Серія Matrix подарована, єдина силіконова серія в моєму арсеналі. Сподобався тільки кондиціонер і маска(її вже нема). Шампунь взагалі не моє.

Вартість:320+380=700 (але я не купувала)

Серія Garnier з ананасом, також подарований бокс.

Мені сподобалась маска і бальзам, а от шампунь викликав дерматит на вухах. Та теж вже набридла ця серія.

Вартість: 220+150+150=520 (не купувала)

Також маю шампунь Dott

Його мінус-це те,що він безсульфатний. Все ж більше люблю сульфатні. Зараз користуюсь з задоволенням але навряд повторю

Вартість: 550грн

Скраб пілінг CP-1. Дуже мені подобається, буду повторювати як закінчиться

Вартість: 400грн

Спрей About, він класний але з силіконами,я хочу весь догляд без них. Тому не повторю, але зараз користуюсь з задоволенням.

Вартість: 99грн

Спрей-кондиціонер Mermade. Мені подарували, він мені подобається

Вартість: 150грн

Загальна сума:2700 грн

До моїх кардинальних змін🙈

Обличчя

Отже я планую взяти пінку від Mermade,а також їх новинку вітамінізовану сироватку, звичайно ж ензимну маску і дуууже хочу гуаша

І дуже хочу, аби все ж зʼявився spf крем

Також я розглядаю тонер рисовий від Hollyskin, але мені потрібна допомога зі складом. Бо я прочитала, що там формальдегід. І взагалі, чи варто його брати. Мої дівчаточка, підкажіть❣️

Або залишу Bielenda (хоча вони взагалі різні)

Також залишається ензимна пудра Marie Fresh

Волосся

Я хочу серію від Mermade (так, так я займаюсь рекламою 😂 за свої гроші. Хто зрозумів, той зрозумів)

Шампунь, кондиціонер і спрей термозахист

Бо відгуки настільки круті, не можу втриматись

І взагалі я хочу мінімізувати свій догляд, свою декоративку

Тому що я просто не встигаю всім користуватись і просто вже злюсь від цього. Хочу навести лад

Тому моє майбутнє в руках у Mermade 🥰

І в руках українських брендів

Ось такі плани 🙈

Обіймаю 💌