alena.rosee

Знайомство з Olaplex

Знайомство з Olaplex

Всім привіт! 🖤

Поки всі хвалять чи сварять Олаплекс, я тільки-но нещодавно познайомилась з брендом завдяки семплам.

Я ще той фанат hair-засобів, обожнюю в магазинах роздивлятись ряди із засобами для волосся шукаючи щось цікаве , а на мейкапі гортати розділ Волосся , дивлячись новинки чи цікавинки 💜 але Олаплекс не пробувала , бо за ціну мені цікавіше було взяти перевірений для мого волосся Керастаз (погодьтесь , ціни на Олаплекс люксові).

Тому розказую далі чи сподобались ці засоби 🤓

Знайомство з Olaplex

Інформація від виробника :

Особливості Olaplex Bond Maintenance Shampoo No. 4:
- підходить для щоденного використання;
- зміцнює;
- попереджає вимивання відтінку;
- надає сяйво;
- м'яко очищає;
- не обтяжує;
- завдяки концентрованій формулі засіб економно витрачається;
- не містить сульфатів, фталатів, ПАР і парабенів.

Мої враження :

  • Шампунь має середньої густоти текстуру та дійсно мега концентрований , я це прочитала до використання , тому була готова до цього , бо зазвичай я не жалію шампуня , лию-не жалію, але тут шампунь немов сам спінюється, як бабл маски 😁 піна густа , щільна , реально промиває все : і шкіру , і волосся .
  • Запах не дуже виражений , чимось пахне косметично - кислим 🍋
  • вимивається вся ця піна непогано , досить швидко , волосся вимите скрипуче.

Інформація від виробника :

Особливості Olaplex Bond Maintenance Conditioner No. 5:
- можна використовувати щодня;
- не містить фталатів, парабенів, сульфатів і ПАР;
- не пересушує;
- не обтяжує;
- зволожує і попереджає втрату вологи;
- наповнює природним сяйвом;
- зміцнює по всій довжині;
- зберігає насиченість відтінку і попереджає його вимивання.

Мої враження :

  • Кондиціонер густий , як вершкове масло
  • має аналогічний шампуню аромат, нейтральний з кислинкою. На волоссі не залишається.
  • розподіляється просто по волоссю, також досить концентрований
  • тримаю 3 хвилини , змиваю теплою водою. Після змиття волосся наче зволожене , але не таке прям шовковисте , як буває після масок чи бальзамів.

Для чистоти експерименту , я на волосся не наносила багато засобів , просто додала краплю сироватки Лореаль Плекс , як термозахист.

Волосся після кондиціонеру було злегка зволожене, висушила просто феном з брашем, знову ж подивитись як буде ефект ✨

Висушилось волосся швидко , тобто не обтяжене.

Ефект!

✨По ефекту волосся дуже нагадує корейский догляд (зараз не згадаю точно бренд, як згадаю напишу), коли волосся немов наповнене , але трошки суховате.

✨Складається враження що волосся немов більше , обєм при коренях присутній, думала як охарактеризувати загальний ефект : волосся структуроване.

✨Тобто якщо у вас є якась стрижка , а не рівний зріз, то це дуже помітно . В мене зараз каскад і ось це , як волосся переливається як дуже помітила.

✨Супер блиску я не помітила , кінчики волосся мені показались трошки суховаті (можливо треба було більше незмивашек, але хотілось побачити ефект саме від олаплекс).

На другий день волосся виглядало ще презентабельно , тобто корені не зажирніло.

🖤 також хоч волосся було пряме і після тільки фену та брашу, але антенок було багато . Можливо якщо пройтись плойкою або насадкою дайсона , то можна їх прибрати , але експеримент є експеримент )

💜Додаю фото та відео , фото на вулиці це перший день після миття , фото на сонці - на другий день .

Ходжу я з розпущеним волоссям , тип волосся : пряме , досить тонке, світле.

🫧Як ці засоби будуть на кучерявому чи пухнастому волоссі - не знаю .

Висновок:

Семпли не спонукали мене поки що до покупки повнорозміру , тобто можливо у тріо 3-4-5 ефект буде краще , але щоб спробувати з засобом номер 3, треба його придбати і знову шампунь і бальзам.

В мене Є ще пара семплів, спробую ще та чекаю на тестування тюбик засобу номер 3. Можливо так буде той самий Вау ефект, а поки висновок такий , що цвкаво було спробувати , але поки покупку не планую.

Щодо зуду чи ще чогось - шампунь і кондиціонер такого не визвали.

Пробували такі засоби ? Як вам ефект ? 🖤