Annet🦄

Маленький анонс великого тестування

Маленький анонс великого тестування

Мабуть це щось кармічне, бо останні два тижні я хворію. І ось доля вирішила мене трошки підтримати і сьогодні я отримала кілька вдалих посилок на пошті, серед яких ще й подарунковий тест-бокс від Kerastase.

Я давненько поглядаю на засоби цього бренду. Моя сестра ними користується і дуже задоволена. Для мого бюджету вони трошки "занадто", але мріяти ніхто не заборонить))

То ж скоро я вам доповім про свої враження від цих продуктів на своєму пошкодженому сухому волоссі.

В головних ролях:

  • Декальцинуючий прешампунь-догляд для відновлення всіх типів пошкодженого волосся Kerastase Premiere
  • Декальцинуючий шампунь-ванна для відновлення всіх типів пошкодженого волосся Kerastase Premiere Decalcifying Repairing Shampoo
  • Декальцинуючий кондиціонер для пом'якшення та відновлення всіх типів пошкодженого волосся Kerastase Premiere Fondant
  • Маска-філер для зменшення ламкості та відновлення всіх типів пошкодженого волосся Kerastase Premiere Masque Filler Reparateur
  • Олійка-концентрат для блиску та відновлення всіх типів пошкодженого волоссяKerastase Premiere Huile Gloss

Сі ю сун

Маленький анонс великого тестування
Маленький анонс великого тестування