Ta_nyaaaaaaa

GlamBee, ти став Huda Beauty? | Огляд розкішної палетки тіней для повік

GlamBee, ти став Huda Beauty? | Огляд розкішної палетки тіней для повік
GlamBee, ти став Huda Beauty? | Огляд розкішної палетки тіней для повік
GlamBee, ти став Huda Beauty? | Огляд розкішної палетки тіней для повік
GlamBee, ти став Huda Beauty? | Огляд розкішної палетки тіней для повік

Передусім хочу привітати усіх вас красунь з Міжнародним жіночим днем 🌸 Сяйте і цвітіть квітоньки!

Тепер про палетку.

Її я отримала у подарунок від красуні Demchenko Alina , за що ще раз дякую ❤️ Ти уже знаєш про мій захват від неї))

Якщо говорити серйозно, то це моя третя повноцінна людськп палетка для повік не по типу Мальви 😁

Цю колекцію я якось пропустила, на палетку не звертала уваги тим паче. А дарма 😉

Палетка виготовлена з пластику, який доволі міцний, принаймні так відчувається. Кольори дуже яскраві - рожеві та жовті. У настрої цієї лінійки.

Як на мене, простота дизайну - єдине, що може видавати бюджетність цього продукту. А так, її наповнення доволі схоже на Huda Beauty 🤭

На зворотній стороні, окрім звичних написів та інформації про склад, виробника, маємо зображений перелік відтінків, а також схема нанесення тіней. Прям круто, за це респект!)

Палетка містить 18 відтінків тіней і має вагу 12,6 грам. Тобто наповнення рефілів доволі невелике, менше 1 граму.

Відкриваючи палетку, тут же бачимо дзеркало. Воно велике, гарне і відображає правдиво, що мені подобається. Без різних спецефектів))

Між тінями та дзеркалом перекладена прозора щільна плівка ✅

Дівчатааа, я закохалася у цю палетку відразу передусім за її універсальність. Тут і шимери, і матові відтінки. Можна зробити як макіяж на щодень, так і щось святкове.

Такої палетки мені дуже не вистачало 🥰

Отож у палетці:

🤎 8 матових відтінки;

🤍 6 глянцевих (шимери);

✨ 3 мультихрома, які у палітрі виглядають мармуровими

🙀 1 глянцевий прозорий гель з інкапсульованими елементами по типу хайлайтерами-кульками рожевого та сріблястого відтінків

Той самий елемент, який зроблений як у Худа Б‘юті

Якість тіней мене приємно вразила від перших свотчів до використань.

Як матові, так і шимерні тіні ДУЖЕ пігментовані. Хто каже, що ні, тоді не знаю що для них пігментовано 😅

Скажу так - з ними реально перерборщити і ситуацію виправити нелегко. Це я кажу як початківець у макіяжі очей саме ТІНЯМИ. Для мене це досі доволі складно

Матові відтінки дещо пилять, а от шимерні - просто казкові, вони наче масло, такі м‘які та приємні. Хоча деякі із них більш крихкі (рихлі). Вони гарно наносяться, тушуються. Стійкість теж потішила.

Наношу на консилер, який у мене відіграє роль бази.

Матові відтінки наношу і тушую лише пензлями, а шимер - лише пальчиком, а тушую пензликом

1. Golden - мармуровий відтінок. Такий же «масляний», кремовий, дуохром. Переливається із золота у рожевий, інколи віддає рожевим золотом.

2. Eclipse. Ось він матовий відтінок, світло коричневого відтінку з чітко вираженим теплим підтоном.

3. Heat. Ще один матовий рефіл. Світло-коричневий з уже чітким рудим відтінком.

4. Cosmic Love. Теж мармуровий і, як мені здається, найбільш щільний з усіх. Найменш крихкий і більш масляний. Переливається у розкішний синій, що асоціюється з магією ночі чи космосу, маючи у базі рожевий відтінок.

5. Equilibrium. Кремовий шимерний рефіл тіней, доволі щільний відтінок. Глибокий синій відтінок без домішків. Хіба що трішки коричневим віддає, особливо на фото.

6. Joy. Милий рожевий відтінок сяючих тіней. Такий уже ніжний, утютю

7. Kindness. Ніжний матовий відтінок з сірим підтоном, що віддає в холодну розовинку. Подобається ним тушувати темні відтінки до вільного краю.

8. Shining. Один з найулюбленіших відтінків у палетці взагалі. Бронзовий шимер. На жаль, один з найбільш «рихлих».

9. Love Stone. Той самий гелевий з сяючими кульками)) На дотик він жирнуватий, наче бальзам для губ з незначним сяянням, яке помітне лише при певному куті. А щоб нанести гарно на повіку, треба добре повозюкать пальцем 😁 Може трохи з‘їдати текстур під собою

10. Romantic. Прекрасний ніжний, пастельний рожевий матовий відтінок. Доволі світлий.

11. Brilliant. Шимер №2, який здобув мою найбільшу любов. Більш темніший, ніж бронзовий, про який писала трохи вище. Має додатковий коричневий відтінок. На жаль, теж рихлий.

*але це не заважає йому прекрасно наноситися та залишатися стійким

12. Happiness. Пильно-рожевий матовий відтінок. Темніший рожевий, ніж попередній Romantic.

13. Deep - шикарний темно-коричневий матовий відтінок. Використовую його також і для стрілочок. Пилить найменше з усіх матових, за що додатковий плюсик.

14. Peaceful - ще один сірувато-рожевий відтінок, трохи схожий на Happiness. Ідеально для переходу від темнішого чи у складку повіки.

15. Iridescent - шимерний холодний коричневий відтінок. Теж дуже подобається. Зовсім віддалено виблискує фіолетовим.

16. Moon Magic - і справді Magic, бо здивував найбільше. У палетці виглядає кремовим бежево-рожевим відтінком, а по факту це холодний блакитни-сріблястий напівпрозорий відтінок. Зовсім трохи переливається у рожевий.

17. Tenderness - матовий світло-коричневий відтінок. Як на мене, має нейтральний підтон.

18. Self Love - ще один мармуровий сяючий відтінок. Щось між персиковим та світло-коричневим чи навіть бронзовим.

Ці тіні вважаю шикарними, враховуючи ціновий сегмент GlamBee. Чесно кажучи, навіть ніколи і не подивилася у їх сторону і точно дарма. Тепер не можу натішитися, що маю таку палетку.

Стійкість загалом гарна, але шимерні відтінки до кінця дня можуть трішки осипатися на нижні повіки чи під очі, коли не використаю консилер як підоожку. АЛЕ! Осипаються лише мікро-блискітки, відтінку не помічаю.

Думаю, що скоро покажу цю палетку у роботі, у макіяжах, а наразі продовжую тестувати, експериментувати та пізнавати цей продукт. Чесно кажучи, навіть вчуся 🤭

Тому якщо десь бачите, хапайтееее! Бо у моєму місті таких уже немає 🙈

Цієї палетки немає на Мейкап, на жаль, але прикріпляю схожі (відтінки, дизайн). Можливо серед них є ті, якими і надихнулися GlamBee ❤️‍🔥