Оленка

Пустишки декоративної косметики за 2023рік

Пустишки декоративної косметики за 2023рік

1. Тональні засоби та бб креми - 4 (3 повнорозмірки та 2 мініатюри) - тут підрахунок чесний, бо усі засоби крім корректора, яким я облегчувала покриття і трохи освітляла, були нові і відкриті тільки в 2023

2. Пудри розсипчасті - 2 штуки (в Бекка 9 грамів і 6 Кет вон Д, але вони були непоні, тож умовно рахую 12 грамів, що цілком може бути 1 повнорозмірна пудра)

3. 2 олівця для брів - зазавичай у мене 1 олівець на 2,5 або 3 місяці, тож тут дивно що так мало в пустишках

4. 1 гель для брів - десь так і є

5. тіні кремові та рідкі - 3 штуки та 1 розсипчастий пігмент - очі я фарбувала рідко та зазвичай це був примітивний макіяж типу щось блискуче на повіку, максимум чимось складку підкреслю - всього 4 штуки

6. Підводка для очей - 1 штука, що цілком норма для мене зараз, так як стрілки перестала малювати

7. Туш для вій 6 штук, але 1 з них мені взагалі не підійшла, інша була розпочата ще в 2022 році, тож мій стандарт 1 туш/на 2,5-3 місяці якраз і виходить.

8. Дюралайн - 1 і поки що не планую повторювати

Всього 21 декоративний засіб, зазвичай близько 50-60.

2023 рік був найменш багатий макіяжами за останні 20 років - частину року я була в пригніченому стані, частину хворіла, і тільки під кінець життя закипіло і понеслось. Сьогодні я хочу бути яскравою, доглянутою, красивою і це видно по тому що я купую для себе, що використовую. Також, цікавий момент, що моя косметичка - це дикий мікс дешевих та дорогих продуктів, які обираю з точки зору цікаво-не цікаво, хочу-не хочу, а не "що я дістану з сумочки", як це було прийнято та модно на початку 2000х. Коли не люксова пудра та помада - це соромно і дівчата спеціально сберігали пудрениці дорогі, щоб вставити рефіли чогось дешевше, але для оточуючих виглядати "на рівні". Зараз смішно, бо реалії змінились

Пустишки декоративної косметики за 2023рік
Пустишки декоративної косметики за 2023рік
Пустишки декоративної косметики за 2023рік
Пустишки декоративної косметики за 2023рік
Пустишки декоративної косметики за 2023рік