Missmili

Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Hair Essence

Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Hair Essence

Скільки себе пам’ятаю (цей рядок краще проспівати😅)то я постійно відрощувала волосся,в основному це відбувалося так-волосся відростає,мені воно набридає,стрижусь під каре,потім знов відрощую-і так по кругу)

Зараз в мене пора стабільності і дружби з волоссям,я його стараюсь не чіпати😅а тільки доглядати і періодично підстригати кінчики без всяких кардинальних змін.

Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Hair Essence

Догляд я люблю,і люблю з ним експериментувати,тому намагаюсь кожен раз обирати щось новеньке )

Так як маю доволі довге волосся то спрей для полегшення розчісування для мене завжди актуальний)

На огляді есенція для регенерації і зволоження від Daeng Gi Meo Ri

Есенція призначена для зволоження,блиску і відновлення волосся,також в описі нам обіцяють зміцнення коренів волосся,запобігання випадіння і загалом його оздоровлення.

Склад:Water , Propylene, Glycol Dimethiconol, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Laureth-25, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Cetrimonium Chloride , Phenyl Trimethicone, Fragrance, Panthenol, Methylparaben, Panthenyl Ethyl Ether, Disodium EDTA, Lysine, Histidine, Arginine, Aspartic acid, Threonine,Serine, Glutamic acid, Proline, Glycine, Alanine, Valine, Methionine, Isoleucine, Leucine, Tyrosine, Phenylalanine, Cysteine Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Prunus Persica (Peach)Leaf Extract, Juglans Regia (walnut) Seed Extract, Polygonum Multiflorum root Extract, Sericin, Hydrolyzed Silk, Panthenol, Water, Phenyl Trimethicone, Caprylic/capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Ceramide3, Glycerin, Lecithin, Keratin, Acorus Calamus Rhizome Water, Lactobacillus, Centella Asiatica, Gleditsia Sinensis Thorn, Houttuynia Cordata Extract, Phellodendron Hellodendron Amurense Bark, Polygonum Cuspidatum Root, Prunella Vulgaris, Torilis Japonica Extract Ferment Filtrate Helianthus Annuus(Sunflower)Seed Oil, Royal Jelly Extract.

В складі має безліч корисностей,а саме-пантенол,гліцерин,амінокислоти-лізин,аргінін,гістидин,серин,аланін,а також шовк,кераміди,кератин,різні екстракти і маточне молочко

Есенція презентована у вигляді спрею обʼємом 100мл,вартість на знижках до 200 грн,не вважаю що це прямо бюджетний засіб,але й не люкс

Якщо ви думаєте що аромат в нього як у відомого шампуню цієї лінійки,то на щастя ні,аромат у есенції косметичний,доволі інтенсивний але тим не менш приємний.

По консистенції це прозора не жирна водичка.

Розпилювач має добрий,розпилює легкою рівномірною хмаринкою.

Виробник рекомендує розпилювати засіб на відстані 10 см на сухе чи вологе волосся

Я пробувала і так і так:

Вологе волосся:

При такому способі нанесення волосся після есенції дуже легко і не травматично розчесується,по довжині наче розгладжується.

Сухе волосся:

От саме при цьому способі я помітила ефект від есенції,волосся миттєво набуває гладкого і зволоженого вигляду по довжині,а також кінчики волосся набувають більш доглянутого вигляду,а також зʼявляється блиск і сяйво.Есенція гарно працює з пористим і пухнастим волоссям(моє саме таке)

З мінусів відзначу немає ефекту антистатики,але загалом виробник цього і не обіцяв.

Висновок:

Ця есенція про зволоження і блиск,а також легке розчісування,особливо для довгого волосся,якщо ви в пошуку саме такого засобу то рекомендую придивитись до цього спрею.

P.S.Дівчата,зі святом!Любові,миру і злагоди!💗