K Tatiana BL

Versace Eros Pour Femme

Versace Eros Pour Femme

Versace Eros Pour Femme це ніби вмістити в один флакон вишуканість, ніжність, романтику, розслаблення, жіночність та енергію✨️
Купувала вже кілька разів мініатюрку (тому що зручно за собою носити та класно естетично виглядає).
Ці парфуми більш підходять для побачень чи літніх-весняних прогулянок (я в будь-яку пору року використовую). Для романтичних ніжних жінок. Вдихаєш аромат-вдихаєш закоханість. 🤍
Це не просто аромат – це спогади про безтурботні дні, відображені у квітковій есенції, що поєднується з теплом і силою деревинних та мускусних нот. 🍃
Початкові ноти граната, калабрійського бергамота і сицилійського лимона яскраво розкриваються хвилею енергії і свіжості.🍋
Серце аромату омите сяйвом жасмину, жасмину самбак, квітки лимона та півонії. Ця комбінація нот пробуджує в серці емоційну глибину і вишуканість, створюючи неповторний букет.💐
На завершення, аромат перетікає у кінцеву ноту амброксану, деревинних нот, мускусу та сандалового дерева. Це як завершальний акорд, що підкреслює вашу індивідуальність та виразність.
Такі Аромати мають значний вплив на наші почуття, настрій і навіть поведінку через непрямі зв'язки з нашими емоціями і спогадами.
Такі парфуми мають вплив на: Емоційну реакцію (квіткові аромати часто асоціюються зі спокоєм і релаксацією, тоді як цитрусові або свіжі аромати можуть викликати бадьорість і енергію), Пам'ять і асоціації (може викликати приємні емоції і згадки про ці відомі моменти), Самооцінку і впевненість (можуть підсилювати впевненість у собі та підвищувати самооцінку), Здоров'я і благополуччя (деякі аромати мають властивості, які можуть впливати на наше фізичне та психічне благополуччя).
По собі відчуваю що я відчуваю себе розкішнішою (внутрішнє та зовні) коли наношу цей парфум.😏

+він стійкий (навіть, коли вже починає вивітрюватись то, все одно, приємна композиція запахів), + відчувається психологічна, емоційна та естетична насолода (а, на фоні цього, фізична легкість)💫
Versace Eros Pour Femme – це не просто аромат, це мистецтво, яке втілює в собі силу, грацію та жіночність.💫

Versace Eros Pour Femme
Versace Eros Pour Femme