Трискіба Яна

Мої святкові придбання, або бажанки які я побачила в тікток

Мої святкові придбання, або бажанки які я побачила в тікток

тому дозамовила з іншого сайту, і приїхало швидше з Європи звісно НП ще й з безкоштовною доставкою

Огляд з макіяжем https://club.makeup.com.ua/looks/32949/

Почнемо з посилки мейкап

  • Catrice Melted sun cream bronzer 030 темний пігментований, потрібно дуже мало, розтає під пальцями, не плямить, робить гарну тінь, тон не підіймає, 9 грам вистачить надовго, схожий на кіко стік 201
  • Essence Baby Got Blush Liquid Blush 020 blushin berry, насичені пігментовані, дуже гарні пильної троянди як на мене, при розтушовці є блискітки, запах солодкий насичений, швидко застигають, тому треба з ними швидко, і тому можуть пятнити, але + для мене що є шанс високої стійкості, хоч я і зарікаюсь не купувати кремові рум'яна, це ж як дюп на Шарлотту Тілбері,тому не встояла, з цією жулькою, не дуже гігієнічно, але якщо наносити на палітру або на руку, пензель, спонж, то нормально.
  • Essence The Slim Stick помада 104 Baby Got Blush 1.7 грам, обіцяно 6 годин стійкості, яскравий рожевий весняний колір з холодним підтоном, наноситься кремово, волого, спочатку я не зрозуміла текстура була не сама приємна, але промокнувши серветкою стає матово бархатною, тонкою але пігментованою, не перебивається на руці(тест поцілунок ), тест їжею середня стійкість, коли змивала макіяж, залишає тінт на губах, дуже приємно здивована

Мої святкові придбання, або бажанки які я побачила в тікток
Мої святкові придбання, або бажанки які я побачила в тікток
Мої святкові придбання, або бажанки які я побачила в тікток
Мої святкові придбання, або бажанки які я побачила в тікток
Мої святкові придбання, або бажанки які я побачила в тікток
Мої святкові придбання, або бажанки які я побачила в тікток

І з іншого замовлення

  • Хайлайтер Essence BABY GOT GLOW 020 rose and shine 10 мл насиченого запаху не має, як вище рум'яна цієї серії, але насичені як рум'яна, має мілкі блискітки, дуже делікатно виглядає, має кольорову базу, як шимерні рум'яна, застигають
  • Rimmel London бронзер хайлайтер Radiance Brick 001 light 12 грам гарний весняно літній варіант, вони приємного відтінку, підійдуть для Білосніжок, кому подобається теплинка в макіяжі, злегка видніється шимер, у мене є схожі їх серія матова, подобаються.
  • Хайлайтер Catrice Space Glam 4.6 грам, рожево зелений дуохром, якщо нанести на скроні легкими рухами не буде плями, тільки рожеві блискітки, якщо сильно то видно темну базу, як тіні або в кутик ока, супер ефект, єдиний мінус блискітки летять і сипляться скрізь, все обличчя, одяг, ваша дитина, собака, кіт, все буде у них😅
  • Дякую за увагу 🌹

Трискіба Яна
10
Підписники
0