Ирина ❤️

Антивіковий зволожуючий крем-філер з вітаміном С

Антивіковий зволожуючий крем-філер з вітаміном С

Моя шкіра нормального типу без висипання, можливо з віком у холодну пору місцями стає ближче до сухої., лущення, пігментації або пост акне. Є починаються вікові зміни у вигляді дрібних зморшок під очима і кількох невеликих на лобі. Так само невелика поява куперозу на крилах носа

Препарат має ультралегку формулу, збагачену концентрованим вітаміном С, завдяки якій можна досягти рівномірного та освітленого відтінку шкіри, а також інтенсивно підтягнути обличчя.

Засіб бореться з глибокими зморшками, ослабленою та в'ялою шкірою, пігментацією та почервоніннями.

Ексклюзивний компонент манноза в комбінації з гіалуроновою кислотою підвищує рівень пружності, розгладжує всі нерівності та насичує шкірний покрив молекулами вологи. Також має у своєму складі унікальні світловідбивні частинки, що надають привабливого сяйва.

Про цей крем я дізналася від свого колеги, коли кур'єр makeup привіз йому замовлення до офісу. Мій колега вже використав його раніше, і був дуже задоволений, розповідав, що посла цього крему зморшки на його обличчі розгладжуються відразу

Звичайно я теж захотіла спробувати цей чудодійний крем. Моя версія для нормальної та комбінованої чутливої ​​шкіри, є ще для сухої чутливої ​​шкіри

Крем я м'якій тубі, має злегка жовтувато-молочний відтінок (виробник повідомляє, що згодом крем може жовтіти, що є ознакою його антиоксидантної гіперактивності. Це не знижує його переносимості або ефективності, оскільки він має здатність до відновлення при контакті зі шкірою)

Мого крему вже 6 міс з моменту відкриття, колір він поки не поміняв, я завжди добре витираю носик крему від залишків)

Має легкий аромат. Крем легкої консистенції, що вбирається досить швидко, можна використовувати як у денному, так і у вечірньому догляді. Під нього іноді наношу цю антіоксидантну сироватку Mary & May Idebenone Blackberry Complex Serum https://club.makeup.com.ua/profile/2775775/user-posts/

При нанесенні крему дійсно зморшки трохи розгладжуються, у мене на обличчі немає пігментації або пост акне щоб перевірити чи є ефект їх освітлення. Але мені дійсно подобається стан моєї шкіри після цього крему, шкіра насичена, підтягнута, без жирного блиску та липкості, особливо, якщо застосовувати його постійно. Я можу наносити його в денному та вечірньому догляді. За весь час крем не забивав пори, не викликав лущення, почервоніння, прищів. У відгуках я читала, що у деяких цей крем скочується, у мене за весь час застосування він спробував скатися тільки один раз на лобі (але тоді шкіра там у мене була жирніша ніж зазвичай, тому можливо він скочується частіше у людей з жирнішим типом шкіри)

У тюбика зручний тоненький носик, їм легко контролювати невелику порцію крему, я наношу тонким шаром, використовується економно

Коли він закінчиться, я б його повторила, але, може, спробую ще версію для сухої шкіри

Антивіковий зволожуючий крем-філер з вітаміном С