Христина 🌺

Крем для рук SUE…

Крем для рук SUE…

Sue- це львівський бренд натуральної доглядовоі косметики.

Своє знайомство з ним я почала саме з крему для рук, бо знайти достойний мені дуже важко.

Крем в металевому тюбику. Тепер якраз це найбільший тренд. Але мені подобається така ретро мода...досить оригінально.

Крем для рук SUE…

Сам крем має більш рідшу текстуру, ніж стандартні креми для рук. На його дію така текстура ніяк не впливає, та й розхід від цього менший.

В складі натуральні компоненти: масло кокоса і ши, оливкова олія, олія жасмин,герані, троянди, неролі, чорнобривців, гліцерин, манго, алое вера, д-пантенол, вітамін Е. Видно, що склад достойний і вартий уваги.

Крем має дуже класний запах...спочатку мені він пахне трояндою (її ще називають ружа) ...саме тою, кущовою, з якої роблять варення. Потім він стає якимось пудрово-квітковим. Загалом, запах дуже ніжний і не навʼязливий.

Крем моментально поглинається в шкіру, не залишає липкої чи жирної плівки.

Руки після нього зволожені, гладенькі, в тонусі.

Свої функції виконує ідеально.

Як висновок: крем мені дуже сподобався, і своєю дією, і запахом, і дизайном, і складом. Дуже радує, що в нас дуже прогресивно розвиваються українські бренди, які можуть конкурувати з відомими закордонними. А ще більше радує, що цей бренд саме зі Львова😉.