Kizza

Eveline Choco Glamour Lip Balm

Eveline Choco Glamour Lip Balm

Що ж це за звір такий і чи вартий він Вашої уваги?

Eveline Choco Glamour Lip Balm

Упаковка виду м'який тюбик. Зручна, невелика, доволі м'яка. Поки все дуже добре.

Склад написаний на картонній коробці. Впринципі всі компоненти, або пом'якшуючі, або зволожуючі. Є ті, що роблять плівочку на шкірі. Покомпонентно розбирати склад не буду, адже на Мейкапі є дівчата, що роблять це професійно. Від себе скажу - склад хороший, я таке не боюсь на себе мастити і на інших за потреби теж намажу🤣

Аплікатор - бомбічний. Дуже гігієнічний. Дякую що не мохнатка, які я не дуже жалую. При натисканні вилазить бальзамний черв'ячок. Можна його зібрати на палець/пензлик/аплікатор і нанести на губи. Кришечка закручується - це теж величезний плюс. І, доречі, якщо щільно закрутити - то при натиску продукт не буде вилазити назовні😉

Бальзамчик має легкий аромат шоколаду, до якого швидко звикаєш і який не буде супроводжувати довго. Шимер тут відсутній. Смак як у бальзаму для губ і додане щось чуть солоденьке. Проте ці "солодощі" теж надзвичайно швидко пропадають, що для мене беззаперечний плюс.

Я не фанат блисків і гігієнічнок. А точніше я фанат однієї червоно-жовтої представниці 🤣 Але там є камфора і ментол, тому дуже спірно використовувати цей засіб на людях без потрібної психологічної підготовки😅. Так то є ефективно, але хочеться щось більш лагідне. Тому і зупинилась на цьому бальзамі.

Він дає жирну але не липку сяйну плівочку. Розм'якшує кірочки і сухість. Губам після нього приємно. І вони не обтяжені важкою формулою. Тримається в районі години, якщо не їсти. Якщо поїсти/попити - то навіть після цього ще можна відчути його присутність.

Для себе мені подобається наносити його тонким шаром. Трошки з ним походити, а потім перекрити помадою зверху.

Якщо ви настільки прискіпливий до гігієнічок і бальзамів, як я - то спробуйте цю штуку. Єдине, коли температура менше 8 градусів може трохи стати твердуватим і вилазити з великими труднощами. Проте таким часто грішать такого плану засоби. Чи відповідає він довгій пафосній назві - скоріше так. Живить, зволожує, пом'якшує👍

Від себе - можу порекомендувати, проте не забувайте про індивідуальні реакції☝️

Дякую за увагу😉

До зустрічі в нових луксах та дописах 🥰