Савченко Дарія🌷

Секрет ідеальних губ - огляд хітових блисків Maybelline Lifter Gloss

Секрет ідеальних губ - огляд хітових блисків Maybelline Lifter Gloss

Останнім часом я особливо полюбила користуватися блисками для губ, адже вони роблять мої губи неймовірно привабливими! Однак, є один недолік - зупинитись на одному відтинку просто нереально. У даному дописі я покажу свою невелику колекцію блисків від Maybelline.

В каруселі ви можете переглянути відтінки 20 Sun, 24 Bubble Gums та 002 Ice.

Секрет ідеальних губ - огляд хітових блисків Maybelline Lifter Gloss
Секрет ідеальних губ - огляд хітових блисків Maybelline Lifter Gloss
Секрет ідеальних губ - огляд хітових блисків Maybelline Lifter Gloss

Цей колір став моїм фаворитом для повсякденного макіяжу! Спочатку може здатися, що він прозорий, але на світлі стає помітним легкий золотистий шимер. Хоча колір у баночці спочатку не привернув мого погляду, але тепер він один з моїх найулюбленіших!

Я не фанат таких яскравих кольорів і навіть не думала його купувати, але в останній момент вирішила експериментувати. Як видно, колір приємний і, з підходящим макіяжем, вдало підкреслить вашу красу. Якщо ви хочете виглядати яскраво, але водночас ніжно, сміливо обирайте цей відтінок.

Майже прозорий відтінок з легким рожевим підтоном, яким я користуюся щодня. Він підходить як під олівець, так і без нього. До речі, це перший блиск у моїй колекції з цієї серії і він підійде абсолютно кожній.

Кожен блиск має своє унікальне місце в моєму арсеналі косметичних засобів, від ідеального повсякденного варіанта до більш рішучих образів. Відтінок 20 Sun став моїм улюбленим для щоденного макіяжу, надаючи моїм губам ніжний і водночас природній вигляд. Однак, хочеться придбати ще більше і більше кольорів даного блиску :)