Anastasia Holubenko

Кондиціонер для волосся Hydra Intense | Чи склалася любов?

Кондиціонер для волосся Hydra Intense | Чи склалася любов?

Головні характеристики кондиціонеру Hydra Intense:

🔹 Об’єм - 400 мл

🔹 Лаконічний та мінімалістичний дизайн флакону

🔹 Пластикова баночка зі зручним дозатором, який має механізм open - close

🔹 У складі 92% натуральних компонентів, не містить силіконів (детальний розбір складу буде трішки нище)

🔹 Виробник зазначає, що кондицінер є безпечним навіть для дітей та може використовуватись усіма членами родини

🔹 Ціна: 600-650 грн (на знижках можна зловити за 450+ грн)

Кондиціонер для волосся Hydra Intense | Чи склалася любов?
Кондиціонер для волосся Hydra Intense | Чи склалася любов?
Кондиціонер для волосся Hydra Intense | Чи склалася любов?
Кондиціонер для волосся Hydra Intense | Чи склалася любов?
Кондиціонер для волосся Hydra Intense | Чи склалася любов?

Кондиціонер HYDRA INTENSE від Marie Fresh Cosmetics має неймовірний аромат вишуканого, трішки солодкуватого парфуму, в якому хочеться розчинитись. Аромат дуже приємний, не ядерний, не надто нав’язливий, від нього не болить голова.

Волосся пахне після миття неймовірно, особливо якщо потримати кондиціонер трішки довше. Але згодом, запах з волосся вивітрюється і залишаються лише приємні нотки.

Це провсяк випадок для тих, кому цей аромат буде не до душі (хоча сумніваюсь, що знайдуться такі 🙈)

Мені надзвичайно сильно сподобалась ця віддушка, я б хотіла навіть парфум з подібним ароматом собі 🤪

Щодо консистенції, тут теж трапилась любов. Ви просто погляньте на цей колір. Це ніби ніжно блакитна хмаринка, з натяком на пастельно м’ятний колір 🩵

Дуже приємна текстура, яка легко розприділяється по волоссю та гарно емульгується при прочісувані розчіскою.

Через це, засіб доволі економний, тому що не потрібно наносити дуже багато продукту, для того аби огорнути ним кожну волосину.

🫧 Aqua - вода

🫧 Cetearyl Alcohol - жирний спирт

🫧 Behentrimonium Chloride - бегентримоніум хлорид, кондиціонуючий агент, може слугувати антистатиком

🫧 Hydrolyzed Keratin - гідролізований кератин

🫧 Orbignya Oleifera Seed Oil - олія бабасу

🫧 Plukenetia Volubilis Seed Oil - олія сача інчі

🫧 Helianthus Annuus Seed Oil - олія соняшникова

🫧 Panthenol - пантенол, зволожувач

🫧 Sodium PCA - натрієва сіль, зволожувач

🫧 Coco-Caprylate/Caprate - кокосовий емолент

🫧 Сetrimonium Chloride - цетилтриметиламоній хлорид, катіонне ПАР, антистатик

🫧 Sodium Hyaluronate Crosspolymer - одна з форм гіалуронової кислоти, яка забезпечує довготривале зволоження

🫧 Sodium Hyaluronate - натрієва сіль гіалуронової кислоти, зволожувач

🫧 Sodium Acetylated Hyaluronate - ацетильований гіалуронат натрію, зволожувач

🫧 Hydrolyzed Sodium Hyaluronate - гідролізований гіалуронат натрію, зволожувач

🫧 Pentylene Glycol - гідроліт 5, багатофункціональний зволожуючий і кондиціонуючий інгредієнт

🫧 Dipropylene Glycol - дипропіленгліколь, розчинник, який допомагає отримати рівномірний розподіл продукту

🫧 Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate - катіонний емульгатор, антистатичний, кондиціонуючий та розплутуючий інгредієнт для волоося

🫧 Ceteareth-20 - емульгатор

🫧 Tocopherol - вітамін Е

🫧 Parfum - віддушка

🫧 Ethylhexylglycerin - моноалкіловий ефір гліцерину, зазвичай використовується як фіксатор ароматів

🫧 Caprylhydroxamic Acid - похідна кокосової олії, амінокислота

🫧 Isopropanol - ізопропанол, консервант, допомагає проникати іншим інгредієнтам в структуру волосини

🫧 Sodium Benzoate - натрієва сіль бензойної кислоти, консервант

🫧 Lactic Acid - молочна кислота, зволожувач

🫧 CI 42090 - барвник

Як бачимо, у складі міститься аж чотири види гіалуронової кислоти, які, як зазначає виробник, утворюють щільну захисну плівку на поверхні волосся, зменшуючи втрату вологи зсередини, а також інтенсивно зволожують волосся зсередини.

Також усі дуже потрібні та дієві для волосся компоненти, які містяться на початку складу, а отже, для тих хто не знає, їх вміст надзвичайно високий, порівняно з іншими інгредієнтами у складі. Тут і жирний спирт, гідролізований кератин, різні олії, пантенол. Найбільше серед олій у складі, на цьому і акцентує увагу виробник, цей кондиціонер містить олію бабассу, яка містить високий вміст корисних жирних кислот, та є джерелом ліпідів, що покривають волосся захисною плівкою, попереджаючи втрату вологи та пошкодження волосся.

Саме через такий якісний та хороший склад і я придбала конциціонер Hydra Intense і зараз прийшов час поділитись своїми враженнями 💁🏻‍♀️

На відео результат використання кондиціонеру Hydra Intense.

Любов трапилась! ❤️

Як бачите, волосся неймовірно сяє, наповнене та живе.

У мене пряме від природи волосся, жирний тип шкіри голови та нормальний тип волосся по довжині.

В загальному, для такого результату як на відео я промила шкіру голови двічі шампунем High Amplify від Matrix, після чого нанесла кондиціонер від Marie Fresh Cosmetics з лінійки Hydra Intense, потримала його на волоссі хвилин 5 та змила. Вже під час змивання волосся неймовірно м’яке та приємне на дотик. Після чого перед сушкою феном нанесла невелику кількість термозахисту від Mermade.

І вуаля, результат каже сам за себе 💁🏻‍♀️

Також, як радить виробник на флаконі і як раджу я, можна використовувати цей кондиціонер і в якості маски, тобто залишати його на 20-30 хвилин, аби добре зволожити та насити волосину, що я і роблю інколи під час своїх б’юті процедур у ванній.

Взагалі, це перший мій продукт від бренду Marie Fresh Cosmetics, і я дуже рада, що він мене не розчарував. Гріє серце, що це український бренд, який стрімко розвивається та має такий великий і гарний асортимент з якісним складом ❤️

Дуже цікаво тепер затестити й інші продукти цього бренду.

А кондиціонер Hydra Intense точно в моєму арсеналі зʼявиться ще не один раз.

Дякую, що дочитали! 🥰

Чи користувались ви даним засобом? Діліться в коментарях 👇🏻