BELENKAYA

Парфумерний гардероб від парфумерної бібліотеки?

Парфумерний гардероб від парфумерної бібліотеки?

Моєю першою знахідкою був аромат I Want, аналог Tom Ford Lost Cherry, який змусив мене червоніти від кількості компліментів. Як не крути, а оточуючі полюбляють зрозумілі аромати по типу вишні з мигдалем. Думаю, це щось із дитинства :)

Після цього я вирішила не зупинятись і познайомилась із асортиментом ще ближче, адже стійкість мене приємно вразила. Так я стала власницею свого першого «парфумерного гардеробу», чиє наповнення залишалося для мене загадкою.

[Варто зазначити, що повномірні парфуми мають дуже гарний дизайн та приїздять до вас в оксамитовому кейсі.]

Парфумерний гардероб від парфумерної бібліотеки?

У баночці ви знайдете 5 тестерів, на кожному з яких прописана назва та піраміда. Дуже зручно, адже це дозволяє тобі повноцінно вигуляти парфуми у різну погоду та вирішити, чи сталася між вами хімія.

Далі йдемо по порядку.

  • Початкова нота: Конопля, Зелені ноти
  • Нота серця: Деревні ноти, Кава, Смола, Тютюн
  • Кінцева нота: Ладан, Уд

Дуже трав'янистий та конопляний. Кави не чую і близько, а от відтінки деревини присутні. З першого погляду піраміда виглядає дуже насиченою та в'язкою, а на ділі — щось дуже дивне. Мене не покидає відчуття, що я відчуваю аромат якогось папірусу, духмяного сіна та марихуани. Бачила коментарі, що це дешевий аналог Nasommato Black Afgano, але аж ніяк. Він і близько не стоїть із афганцем, тому не покладайте на нього даремні сподівання. Поціновувачі фужерних ароматів точно зацінять.

  • Початкова нота: Бергамот, Османтус
  • Нота серця: Амбергіс, Мускус
  • Кінцева нота: Ваніль, Ветивер

Як же він мене підвів. Це точно, що тиша. Тиша на честь пам'яті бабусиної молодості. Одразу скажу, що квіткові аромати це зовсім не моє, і розкриваються вони на моїй шкірі просто моторошно. Мені він пахне бабусиним шарфом, хоча я сподівалась на щось цитрусово-солодке, за рахунок бергамоту та ванілі. На жаль, я чую якісь пласкі ландиші. У нас не склалось :(

  • Початкова нота: Мускус
  • Нота серця: Квіткові ноти
  • Кінцева нота: Кашмеран

Цікавий. Побачивши квіткові ноти в піраміді, я була готова відмовитись від нього без затесту, але мускус і кашмеран витягнули композицію на 5 балів. Коли відчуваєш цей аромат на шкірі, складається відчуття, що ти винайшов новий колір, бо нічого подібного я в своєму житті не відчувала. Дивакуватий і гарний.

  • Початкова нота: Жасмін
  • Нота серця: Ірис
  • Кінцева нота: Амброксан

Перший випадок у моєму житті, коли жасмін розкрився без ноток освіжувача повітря. Також я чітко прослуховую шкірку апельсина. Весняний, дзвінкий і сонячний. Через певний час пробивається ірис, залишаючи приємний пудровий фініш. Аромат хорошого настрою на всі 100%.

  • Початкова нота: Гіркий апельсин, Карамель
  • Нота серця: Лілія, Орхідея, Тубероза
  • Кінцева нота: Ваніль, Моної

Нарешті, мій фаворит! Поєднання гіркого апельсину, карамелі, ванілі та моної зайшло на ура, квітів майже не чую, на щастя. Якби не знала, що це Bibliotheque De Parfum, подумала б, що це Tiziana Terenzi Cassiopea. Він дуже сексі, як і його назва. Думаю, що колись наважусь та придбаю повнорозмірний варіант.

О так. Для мене це був цікавий досвід, адже ти не тільки обираєш собі парфуми, але й розширюєш спектр смаків, про які раніше навіть не здогадувався. Якщо якісь аромати зовсім не зайшли — можна поділитись із мамою або подругою, sharing is caring :)