Фісташка

Топер як тисяча зірок. Urban Decay Moondust Space Cowboy - повністю виправдовує свою назву

Топер як тисяча зірок. Urban Decay Moondust Space Cowboy - повністю виправдовує свою назву
Топер як тисяча зірок. Urban Decay Moondust Space Cowboy - повністю виправдовує свою назву

Сама назва Moondust, як на мене, ідеально передає текстуру цих тіней. Це дійсно місячний пил. Давайте потихеньку розберемося з деталями.

Топер як тисяча зірок. Urban Decay Moondust Space Cowboy - повністю виправдовує свою назву

У мене відтінок Space Cowboy. Загалом ці тіні більше схожі на топер. Вони мають базовий ніжний персиково-бежевий відтінок. Але він прямо напівпрозорий і непомітний на повіці (в каруселі є відео з порівнянням цього топера і блистюшок з Natasha Denona I need a nude). А ось самі блискітки… Ці крупинки дуже дрібного помолу. Прямо реально як пил. Завдяки цьому на повіці вони виглядають як делікатний перелив. Текстура дуже ніжна і шовковиста. У мене немає жодних тіней схожих по текстурі.

Зазвичай тіні з такими блистюшками мають помітну кольорову базу, і блискітки як вкраплення невеликі. Але що б прям чисто така розсип блискіток, мені ще не попадалось.

Я наношу тіні пальцем. Мені так зручніше розподілити їх по повіці. Звичайно, їх також можна нанести пензликом, але мені здалося, що він гірше віддає блискітки. Я наношу їх на базу для тіней. Так вони краще прилипають на повіці. І, звісно, при використанні матових тіней вони теж тримаються дуже добре. Вони дуже стійкі. До самого вечора тримаються на очах.

Найголовніший плюс полягає в тому, що вони гарно блищать як на сонці, так і без сильного освітлення, і під штучним освітленням. В залежності від світла вони можуть давати просто вологий блиск, або ж сяяння купою окремих блискіток.

Мені подобається що це саме розсип окремих блискіток, що даж можливість кожній пилинці окремо відбивати світло. За рахунок цього ми і маємо той самий яскравий перелив

Я в захваті від цих тіней. Вони шовкові, стійкі. Гарно блищать і легко наносяться. Майже без базового кольору і виступають більше як топер, яким можна прикрасити будь-який макіяж.

Нажаль камерою досить важко спіймати різницю (хоча як на мене все рівно видно що ця однушка сяє краще ніж звичайні шимери), але вживу різниця очевидна

Це 10 з 10.