Оленка

Тепла, зігріваюча, суха ваніль Laboratorio Olfattivo Vanagloria

Тепла, зігріваюча, суха ваніль Laboratorio Olfattivo Vanagloria

Перш за все автором-парфумером, який створив Laboratorio Olfattivo Vanagloria є Dominique Ropion. Його творіння це Amor Amor Cacharel, London Burberry, Euphoria Calvin Klein, Dune Dior, Portrait of a Lady Frederic Malle, Acqua di Gioia Giorgio Armani, L'Interdit Eau de Parfum Givenchy і багато-багато всього іншого.

Тобто справжні парфумерні перлини різних марок.

Флакон простий і лаконічний, за 2 роки у мене дещо потерлась наклейка, але в цілому все виглядає добре. Мілкий розпилювач, важка магнітна кришка.

А от всередині справжній скарб. Дуже смачна, суха, пряна, дуже реалістична стручкова ваніль, з гірчинкою шафрана, та легкою кислинкою ананасу на старті поєднується з прохолодою і смолистістю ладану, яка розкривається трохи димною ваніллю, яка потім стає вершковою. Це не кондитерська їстівна ванілька, а така досить строга і спокійна. Читала відгуки про бабусин буфет, але ні, для мене вона зовсім не ретро.

Досить стійкий, шлейфовий, годин 6 його відчуваю точно.

Цей аромат для мене такий особистий, інтимний, інтровертний. Ношу його вдома для себе і чоловіка. Але це моє відчуття Laboratorio Olfattivo Vanagloria

З сумом дивлюсь на те, що флакону лишилась третина.

Ціна від 3000 за 30 мл та близько 7000 за 100мл

Тепла, зігріваюча, суха ваніль Laboratorio Olfattivo Vanagloria
Тепла, зігріваюча, суха ваніль Laboratorio Olfattivo Vanagloria
Тепла, зігріваюча, суха ваніль Laboratorio Olfattivo Vanagloria