Олена ✨

Бюджетні спреї для волосся Dr. Sante: друзі чи просто знайомі?

Бюджетні спреї для волосся Dr. Sante: друзі чи просто знайомі?

Ні, це не копійчаний чудо-засіб, який вирішує всі проблеми волосся. І не те, що я використовую щодня. Але спреї Dr. Sante таки тусуються на моїй полиці і мають своє місце в догляді.

Мої фаворити:

  • Dr. Sante Aloe Vera «Легке розчісування»
  • Dr.Sante Keratin Spray

Інколи беру варіанти з оліями, але вони трохи обтяжують волосся.

Бюджетні спреї для волосся Dr. Sante: друзі чи просто знайомі?
Бюджетні спреї для волосся Dr. Sante: друзі чи просто знайомі?

Для чого їх використовую:

  • Легке розчісування: мокрого і сухого волосся. Зазвичай мені вистачає бальзаму або маски, але іноді бувають трабли – тоді в хід іде спрей. З ним розчесати заплутане волосся набагато легше.
  • Укладка норовливого волосся: воно у мене в'ється, тож інколи, щоб позбутися пухнастості та, щоб волосся акуратніше закрутилось в локони, його потрібно трохи намочити. Воду використовувати в таких цілях не люблю, а от спрей мені підходить (але без олії).

Два слова про склад. В основі вода + силікон Dimethicone. Це і є секретом легкого розчісування. Звичайно є і корисні інгредієнти. Вони різняться залежно від конкретного спрею, наприклад, гель алое вера, кератин, арганова олія чи олія макадамії, але додаткової дії на волосся від них я не помічала.

Пакування доволі зручне. Воно змінюється і дизайн варіюється, але це завжди пляшечка 150 мл з пульверизатором. Зараз це темний прозорий пластик, тож видно залишок спрею.

Для мене такі бюджетні спреї мають право на життя, але це точно не продукт, без якого неможливо обійтися і він потрібен кожному.