Дарина🦉

Крем для рук і нігтів "Мангова панакота"

Крем для рук і нігтів "Мангова панакота"
Крем для рук і нігтів "Мангова панакота"
Крем для рук і нігтів "Мангова панакота"

Крем для рук, який перетворився в крем для тіла.

Всі вже знають мою любов до засобів з ароматом манго🥭 Крем отримала у подарунок, і дуже рада, що відкрила для себе цей бренд, раніше не звертала на нього увагу.

Особливості Energy of Vitamins Soft & Care Mango Panna Cotta Cream For Hands And Nails від виробника:

- ультразахисна формула;
- заснований на кератині для зміцнення нігтів і запобігання їхньої ламкості;
- фісташкова олія в складі інтенсивно насичується шкіру цінними вітамінами, регенеруючи її природний захисний бар'єр;
- екстракт манго надає шкірі сяйво і гладкість;
- усуває лущення і стягнутість;
- має приголомшливий фруктовий аромат.

Склад:

Aqua, Glycerin, Isopropyl Myristate, Emulsifying Wax, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cyclopentasiloxane, Parfum, Pistacia Vera Seed Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrolyzed Rice Milk Protein, Hydrolyzed Keratin, Lysolecithin, Panthenol, Artemia Extract, Triglyceride Fatty Acid, Xanthan Gum, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Butylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben (and) Isobutylparaben; EDTA, BHA and BHT; TEA.

Пакування:

Чорна, м'яка туба, з яскравим зображенням десерту "Мангова панакота". Кришка фліп-топ, яка добре закривається. На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 100 мл.

Аромат та текстура:

Аромат - це для мене прям насолода!!! Дійсно "мангова панакота"🥭 солодко-вершкой десерт🍰 з манговою кислинкою. Крем прям парфумований, аромат довго залишаеться на шкіри, тому і почала його використовувати не тільки для рук♥️

Текстура - моя улюблена, кремово-гелева, це сама приємна текстура до моєї шкіри, а ні щільний крем, а ні густий гель, це середина. Дуже приємна до шкіри, легко розподіляється, та миттєво вбирається.

Крем для рук і нігтів "Мангова панакота"
Крем для рук і нігтів "Мангова панакота"

Що отримала від цього десерту?!

  • Гарне зволоження та живлення шкіри;
  • Неймовірну насолоду від використання;
  • Аромат в саме серденько (він дуже стійкий);
  • Економічність та бюджетність!

Обов'язково зверну увагу, на інші засоби цього бренду, бо цей крем дуже приємно вразив!

Дякую🦉