krutoguuz

Celimax Derma Nature Fresh Blackhead Jojoba Cleansing Oil

Celimax Derma Nature Fresh Blackhead Jojoba Cleansing Oil

Тооож розпочнемо

Склад:

Ethylhexyl Palmitate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Citrus Aurantium Bergamia(Bergamot) Fruit Oil, Water, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (1500ppm), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, Alcohol, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract,1,2-Hexanediol

Хтось скаже потенційно комедогенний, а я вас скажу: ''По суті кожен такого плану засіб, а навіть і крем потенційно комедогенний. Індивідуальну реакцію ніхто не відміняв("

будемо оцінювати по критеріях від 1 до 10

Аромат: мені вона пахла травами, а я таке люблю тому 10/10

Текстура: вона рідка, навіть водичкова. Комфортно розприділяти по обличчю, але проходить скріз пальці трохи( Тому 9/10

Колір: прозорий, тут якось мені було всеодно, тому 10/10

Розхід: пробника мені вистачило на 2 рази, щоб змити стійку туш, тон, рум'яна та гель для брів. 10/10

Очищення: через текстуру комфортно розприділяється та чудово розчиняє забруднення, тому 10/10

Ціна: бо я в печалі, чому все дешевшає на Makeup після того, як я купила 😢 Обіднінько, але в цілому ціна +- схожа до інших гідрофільних олій. 7/10

В цілому по оцінках можна зрозуміти, що вона мені сподобалася. Алеее, фінальна моя оцінка буде все ж таки 8/10, бо все ж таки не будемо ідеалізувати засіб. Мені він при короткому терміні використання сподобався, шкіра відреагувала добре, але як моя шкіра поведе себе при тривалому використанні не відомо навіть мені(((

Пробничок взяла б ще) Але хочу відійти від олій та перейти до засобів 2 в 1.

Хто користувався нею, як вам?

Celimax Derma Nature Fresh Blackhead Jojoba Cleansing Oil