Ирина ❤️

Концентрат для збільшення густоти волосся

Концентрат для збільшення густоти волосся

В мене був період, у якому помітила, що моє волосся почало випадати більше ніж зазвичай, воно залишалося після миття голови і на ліжку. Тоді перечитавши відгуки про засоби від випадіння, я знайшла концентрат для збільшення густоти волосся Vichy Dercos Densi Solutions Hair Mass Recreator Concentrate 100мл на нього було багато хороших відгуків, що він дійсно допомагає. У пару до нього я купила одразу шампунь Vichy Dercos Energy+ Stimulating Shampoo. Також рекомендувався ще кондиціонер Vichy Dercos Energisant він наноситься не на голову, а на довжину волосся, його я не брала, вирішила що від випадання волосся він навряд чи допоможе

Є ще ампули Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 їх поки не пробувала, але збираюся найближчим часом купити для профілактики від випадіння якраз на весну, коли нашому організму не вистачає вітамінів. Вони є різні для жінок, та окремі для чоловіків.

Dercos Densi-Solution Hair Mass Creator Concentrated Care — це унікальна формула для догляду за тонким, ослабленим, пошкодженим волоссям, яке потребує інтенсивного і швидкого відновлення.

Засіб рідкий як вода, має трав'яно-лікарський аромат (на волоссі він довго не затримується), дуже зручний флакон з розпилювачем (потім переливала в нього тонік для волосся від Weleda https://club.makeup.com.ua/post/32550/ )

Наноситься безпосередньо на шкіру голови для інтенсивного впливу на коріння та стимуляції росту волосся. Змивати концентрат не потрібно, активні компоненти засобу впливають безпосередньо на коріння та стимулюють зростання здорового волосся. Консистенція концентрату легка, швидко абсорбується шкірним покривом, не викликає жирності, не бруднить волосся, і після застосування їх не потрібно мити частіше. Мені здається що навпаки додає обʼєму.

Потрібно розділіть волосся на 4 секції і нанести концентрат на кожну секцію волосся в кількості, 5 натисканнь. Втирала пальцями для кращого поглинання концентрату шкірою голови, і робила масаж голови гребінцем Tangle Teezer або Janeke Superbrush

Не можу сказати що з цими засобами у мене виросло багато нового волосся і додалося обсягу, але з проблемою випадання вони впоралися, а саме для цього вони й купувалися. Вже десь через 1-2 тижні я помітила, що при митті голови, мого волосся стало менше залишатися в руках, так само потім звернула увагу що вони стали пропадати з ліжка після сну. Результат від цих засобів мене порадував і я можу їх рекомендувати 👍

Тут можна прочитати детальніше, про інші засоби які я пробувала від випадання волосся https://club.makeup.com.ua/post/33267/

Про мої улюблені засоби для волосся https://club.makeup.com.ua/post/33208/

Концентрат для збільшення густоти волосся
Концентрат для збільшення густоти волосся
Концентрат для збільшення густоти волосся

Гребінці Tangle Teezer та Janeke Superbrush

Термобрашинг для укладання Olivia Garden Expert Blowout SPEED Wavy Bristles WHITE&GREY 45

Фен з іонізацією для волосся Laifen Фен (аналог популярного Dyson) але за ціною в кілька разів дешевше