Євгенія 👩

Базове зволоження та літній настрій)

Базове зволоження та літній настрій)
Базове зволоження та літній настрій)
Базове зволоження та літній настрій)
Базове зволоження та літній настрій)
Базове зволоження та літній настрій)

Всім привіт✌️

Моя шкіра рук, то справжні сухарики і без зволоження мені просто не обійтися(. Сьогодні хочу розповісти про легкий, базовий кремчик для рук з ароматом спілих фруктів, який дарує літній настрій - Kiss by Rosemine Fragrance Hand Cream Glamour Fantasy. Це мабуть мій перший корейскій крем для ручок, тому було дуже цікаво спробувати, розповідаю про враження👇

Крем представлений у мініатюрній тубі із м'якого пластику. Дизайн дуже яскравий та літній, піднімає настрій)

Кришка стійка, відкручується, тубу закриває міцно, не прокручується і сама по собі не злітає.

Дозатор класичний, у вигляді вузького отвору, економічно виділяє крем, не забивається і не "плюється".

Об'єм: 30 мл. Витрата середня.

Склад цього крему гігантський і чого там тільки немає, тому виділяю найцікавіше:

  • Масло ши - зволожує та живить шкіру.
  • Екстракт плодів анісу - має антисептичні властивості.
  • Масло макадамії - зволожує та живить шкіру.
  • Екстракт квітки гібіскуса - заспокоює та живить шкіру.
  • Масло насіння манго - зволожує та живить шкіру.
  • Вода квітки троянди - заспокоює та освіжає шкіру.
  • Екстракт квітки фіалки мандшурської - має антиоксидантні властивості.
  • Екстракт ромашки - заспокоює та освіжає шкіру.
  • Гідролізований шовк - зволожує та забезпечує м'якість шкіри.
  • Пантенол - про-вітамін В5, який зволожує та заспокоює шкіру.
  • Керамід NP - відновлює бар'єрну функцію шкіри.

Це лише мала частина корисностей, які містяться у кремі). Основний акцент компонентів складу спрямований на зволоження та живлення, пом'якшення та захист шкіри ручок.

  • Консистенція кремова, дуже легка та ніжна. Абсолютно не жирна, не липка та не олійна, абсолютно комфортна.
  • Аромат яскраво-виражений, я назвала б цей крем парфумованим. Пахне дуже приємно. Я відчуваю в ньому мікс із соковитих, стиглих екзотичних фруктів, що лежать десь на березі моря, що додає їм приємну, свіжу нотку. На шкірі аромат відчувається протягом 30-40 хвилин, але при цьому не викликає жодного дискомфорту.

Крем дуже приємно ковзає по шкірі, рівномірно розподіляється і не викликає жодних неприємних відчуттів.

Вбирається дуже швидко, протягом хвилинки. Після вбирання, лежить абсолютно невагомо, без жирності, липкості та олійності.

Моя шкіра рук: суха, є огрубілі ділянки шкіри (бічні валики), в холодну пору - 100% лущення.

  • Крем дає легке, базове зволоження. Його зручно використовувати протягом дня). Однак, моїм сухарям цього зволоження замало, тому на ніч я наносила більш інтенсивний крем. Вдень же використовувала Glamour Fantasy для підтримки результату.
  • Гарно зволожує кутікулу, там далі додала фото)
  • Лущення згладжує, а от на огрубілі ділянки шкіри ніяк не вплинув.
  • Дуже добре пом'якшує, робить шкіру гладенькою та приємною на дотик.
  • Ефект тримається протягом 1-2 годин (без миття рук), потім потрібно оновлювати.
  • Добре заспокоює подразнення та почервоніння від морозу.

Загалом, мені сподобався цей крем за його легкість, аромат та комфорт. Єдине, що він буде заслабкий для сильно сухих рук, швидше підійде для нормального типу шкіри, схильного до сухості. Або як денний догляд за шкірою рук, за умови використання більше інтенсивного, нічного зволоження).

Дякую за увагу💕