lasto4ka

Зволожуючий крем для обличчя з кокосом Eveline Cosmetics Rich Coconut Face Cream

Зволожуючий крем для обличчя з кокосом Eveline Cosmetics Rich Coconut Face Cream

Він виявился дуже жирним для мого обличчя. Хоча на самій упаковці виробник пише що підходить для комбінованої шкіри. Після його використання на обличчі почали з'являтися маленьки прищіки і він лягав просто жирною маской від якої обличчя відчувало дискомфорт. Особливо літом обличчя перетворювалось просто на якийсь млинець.
Хоч і пишуть що склад цього крему хороший, але у сладі є кокосова олія, яку використавують частіше у кремах для рук, масок для волосся або навіть милі для рук. Тобто для всього, що потребує змивання у подальшому, але ж крем на обличчі ми не змиваємо і тому отримуємо забиття пор и висипання на шкірі.
Я би порекомендувала цей крем для сухої або дуже сухої шкіри обличчя, але через кокосову олію не впевнена що не буде такої реакції як у мене.

Зволожуючий крем для обличчя з кокосом Eveline Cosmetics Rich Coconut Face Cream
lasto4ka
0
0