🌺Крістіна🌺/Тita

Новинка від Inebrya Shecare Glazed

Новинка від Inebrya Shecare Glazed

Привіт 🙋‍♀️ Я сподіваюсь в цей раз в мене вийде викласти довгоочікуваний допис про засоби догляду, бо із за помилки постійної з надписом "мінімум 10 символів" в мене це не виходило багато разів із за чого руки опускалися...

Скажіть, дівчата в когось є така проблема?Пишу в нотатках потім переношу сюди. А ще при перед перегляді кожного разу все стирається 😿що теж не дуже приємно((

Тож ближче до теми...

  1. Шампунь для блиску волосся з ефектом глазурування
  2. Маска для блиску волосся з ефектом глазурування
  3. Крем-догляд для блиску вол з ефектом глазурування
  4. Рідкий кондиціонер для фарбованого волосся
  5. Краплі-флюїд для блиску волосся з ефектом глазурування

Мені на тестування прийшло 4 одиниці з 5, тож буду розповідати про використання не повної серії. А саме без 3 по порядку одиниці крем-догляд. Звідси й трішки змінена послідовність.

Для тих, хто ще не підписаний на мене розповідаю, що я маю пошкоджене, перепалене волосся після блонду

По структурі воно тонке та швидко жирніє в області шкіри

голови (мию через день). Любі догляди які обтяжують волосся або не дай боже якісь масла • одразу видно як псують загальний вигляд, і воно здається жирним. Тож я дуже с обережністю використовую всі подібні продукти.

Рекомендацію з застосування я брала з сторінки на Makeup

Club бренду Inebrya (https://club.makeup.com.ua/post/16680/)

  1. Шампунь (2 рази промиваю голову завжди !!) з щіткою для
    масажу (див. на відео <)
  2. Маска нанесла на довжину волосся прочесавши гребінцем (зазначено на пакуванні тримати 5 хвилин, але я тримала
    десь 12 хв) потім змити
  3. Рідкий спрей на довжину волосся теж на хвилин 10, та його потім теж змити !!
  4. Висушила волосся феном
  5. Нанесла флюід

Хочу зазначити один важливий момент, що між 4 та 5 етапом згідно інструкції потрібно було витягнути волосся вирівнювачем. Я вирівнювачем зовсім не користуюсь і в мене його навіть і немає. Тож всі маніпуляції я проводила тількі 1

допомогою фену.

Шампунь густий та добре піниться. На промивання 1 раз шкіри голови треба зовсім трішки. Тож я вважаю, його вистачить ще

на багато процедур.

З маскою не так, її витрата відчувається значно більше, хоча вона доволі густа (див. на відео ()

Рідкий спрей кондиціонер витрачається як всі наші звичні продукти з розпилювачем. Залежить від вашої природньої густоти та довжини. Він як вода, що не дуже зручно, бо не зрозуміло чи нанесено вже потрібна кількість і де саме.

Флюїд витрата дуууже маленька та вистачить його на довго. В міру рідкий як і всі рідкі кристали.

Хочу сказати що віддушка відчувається у всіх продуктах, але

вона не така що вся ванна кімната пахне після використання.

Серія має приємний, легкий квітковий аромат (9 Мені дуже

сподобалось

Спочатку я дуже зраділа що стала учасницею тестування цієї серії, але коли побачила що треба виконувати її за допомогою вирівнювача, то трохи засмутилась. Але в цілому я вважаю що серія гідна уваги та якщо у вас нормальне, довге та густе

волосся - це просто мастхев

Ще коли я почала промивати волосся тільки шампунем мені

вже дууууже сподобався ефект! Хоч я маю вдома сильно жорстку воду (це теж вважаю треба брати до уваги !!) але я

одразу відчула яке воно стало приємне та мʼяке с

Тому закохалась я одразу

Зі всіма наступними етапами волосся

ставало все мʼякше і мені вже заходило все більше і більше.

Коли я висушилась феном, то воно сяяло + як ніколи, розсипалось та приємно пахло є Флюїд залишає на волоссі легкий приємний аромат! І це для мене великий +.

Єдиний момент ще хочу зазначити, що на другий день мені все ж довелося мити голову( Волосся виглядало "не свіжим".

Дівчата, серія дійсно класна та волосся виглядає як після доглядової процедури в салоні. Я вважаю своїх грошей вартує

абсолютно, бо робити цих процедур ви зможете не одну та не

дві. Я думаю на 10 мінімум вистачить точно д А потім може закінчитись хіба лише маска. І то не факт.

Тож я обов'язково хочу все таки прикупити ще 5й продукт з

серії щоб зробити все повністю згідно інструкції з вирівнювачем, але зроблю це вже ближче до весни €3

Та результат сюди додам.

дякую тим, хто дочитав 🫶

Буду вдячна за❤️