Ирина ❤️

Парфумований дезодорант спрей

Парфумований дезодорант спрей

Про парфум Yara від Lattafa я вже чула від багатьох блогерів, це порівняно не дорогий бренд із ОАЕ. Я була в пошуку парфумованого дезодоранту, і коли побачила його на makeup відразу купила, після відгуків я хотіла цей парфум, і вирішила що аромат у парфумі та дезодоранті не сильно відрізнятиметься. Скажу для дезодоранту цей запах мене влаштовувати, для парфуму він буде занадто простакуватий для мене (але можливо парфум все ж якось відрізняється і там більш складна композиція)

Особенности Lattafa Perfumes Yara:

- начальные ноты: мандарин, гелиотроп, орхидея;
- ноты сердца: тропические фрукты;
- базовые ноты: ваниль, мускус, сандаловое дерево;
- обеспечивает надежную защиту от неприятного запаха;
- сохраняет стойкость звучания в течение дня;
- придает коже гладкость и мягкость;
- предотвращает раздражение эпидермиса;
- быстро сохнет, не оставляя липкости и следов на одежде;

Плям на одязі та липкості на тілі він дійсно не залишає, плюс я від нього я не задихаюся і не кашляю як після розпилення деяких спреєвих дезодорантів Rexona та Dove

Аромат не хитромудрий ніжний, солоденький, трішки пудровий ягідно-зефірний, як морозиво. Чим то нагадує парфуми Ariana Grande Sweet Like Candy та Ari (тільки коштують ці десь у 2 рази дорожче) або Hayati Attar Collection (але Hayati мені подобається набагато більше) Це не клон цих ароматів, просто схожий напрямок

Мені здається аромат сподобається підліткам, або ж старшим жінкам, але які люблять такі прості солодкі і смачні ванільні аромати

Стійкість у нього середня, десь кілька годин, але на одязі може протриматися і весь день

Виділення поту він не блокує, і не повинен, це не антиперспірант (він не містить алюмінію)

Мені його дії вистачає на весь день (але у мене немає сильного потовиділення або неприємного запаху поту)

Також на makeup є у продажу і сам парфум Yara