Євгенія 👩

Неймовірно ароматний скраб, але повторно не куплю)

Неймовірно ароматний скраб, але повторно не куплю)
Неймовірно ароматний скраб, але повторно не куплю)
Неймовірно ароматний скраб, але повторно не куплю)
Неймовірно ароматний скраб, але повторно не куплю)

Всім привіт ✌️

Моє перше знайомство зі скрабами від Mayur пройшло дуже успішно, допис тут: https://club.makeup.com.ua/post/27387/. Тому, я вирішила не зупинятися та замовила ще одну баночку, на цей раз із кавовим скрабом.

Ділюсь враженнями👇

Скраб представлений у невеликій баночці із міцного пластику. Дизайн лаконічний, без зайвих деталей і тим не менш, виглядає дуже приємно).
* До речі, в житті баночка невеличка, з долоньку, на фото з сайту вона здається більшою).

Кришка відкручується, банку закриває міцно, не прокручується.
Під кришкою нема захисної мембрани, що мабуть - легкий недолік.

Ця баночка відрізняється від минулої лише кольором наліпки)

Вага: 250 гр, витрата економічна.

Я вже неодноразово розповідала, але повторюся ще раз). Mayur виробляє натуральну продукцію та має міжнародні органічні сертифікати якості. Цей скраб не є вийнятком та має дійсно приємний склад. Виділяю найцікавіше:

  • Prunus Amygdalus Dulcis - мигдальне масло, яке зазвичай використовується для зволоження та живлення шкіри.
  • Rosa Canina Seed Powder - пудра з насіння шипшини, яка використовується для ексфоліації та очищення шкіри.
  • Coffee Seed Powder - пудра з насіння кави, яка також використовується для ексфоліації та стимулювання кровообігу.
  • Cocos Nucifera (Coconut) Extract -екстракт кокоса, який містить живильні речовини для шкіри.

Загалом, склад містить безпечні компоненти для зволоження, очищення та живлення шкіри, а також в ньому є консерванти, які відповідають за збереження продукту.

В мене скраб не викликав жодних алергічних реакцій, але тут важливо відзначити, що я його використовувала тільки для тіла, для обличчя не ризикую).

Текстура кавового скрабу дуже відрізняється від скрабу з апельсином та вербеною, що мене засмутило(.

  • Скраб має вологу, олійну консистенцію, яка дуже схожа на горіхову пасту.
  • Абразивних частинок багато, вони невеличкого розміру та різної форми. На дотик середньої жорсткості, не дряпають шкіру, але відчуваються під час використання.
  • Аромат в міру насичений та неймовірно смачний. Він має аромат кави у який додали вершків, коричневого цукру та кілька крапель міцного віскі або рому). Запах дуже нагадує кавовий напій "айріш віскі"). Аромат не довго залишається на шкірі, дуже легким шлейфом, тому не викликає ніякого дискомфорту.

Консистенція мені не сподобалася саме через олійність, бо я ненавиджу олійні скраби - їх складно вимити та зазвичай, вони лежать плівкою на шкірі.

Цей скраб не можна назвати супер-проблемний у використанні, але олійність відчувається, через що я 100% не куплю його повторно. Але, то справа смаку та й по дії скраб показав себе тільки з гарного боку).

Використовую скраб тільки для тіла, 1 раз на тиждень.

  • Він дуже м'яко розподіляється по шкірі, таке відчуття, що наносиш жирненький батер.
  • Відразу після нанесення відчувається, що в текстурі присутні олії.
  • Очищення не травмує, але воно й не делікатне, така собі - золота середина).
  • Змивається теплою водою, але не з першого разу. Під час першого змивання, прибираються тільки абразивні частинки, але база скрабу залишається на шкірі у вигляді гелевої плівочки з коричневим підтоном. Ця плівочка змивається з 2-3 рази і шкіра відчувається чистою та свіжою. Я не можу сказати, що це погано, просто я такого ефекту взагалі не люблю. Мені потрібно, щоб скраб змивався з першого разу і ніяк інакше).
  • Не налипає на ванну і не забарвлює її, але фарбує колір води).

  • Добре, не дуже жорстко очищує шкіру. Дарує відчуття чистоти та свіжості.
  • Шкіра стає більш пружною та приємною на дотик.
  • Робить шкіру гладенькою, шовковистою та дуже м'якою.
  • Дає непогане зволоження, саме через наявність олій.
  • Дуже приємний, апетитний аромат.
  • Скраб олійний і для мене це мінус)

В цілому, скраб хороший, якби не олійність). Тому я віддала б перевагу апельсиновому варіанту. Однак, повторюся, що це справа смаку, якщо ви поціновувач олійних скрабів, тоді він вам сподобається на 100%).

Дякую за увагу💕