Олія гідрофільна для обличчя очищувальна з олією макадамії та екстрактом лотоса

Олія гідрофільна для обличчя очищувальна з олією макадамії та екстрактом лотоса

Зацікавилась цім продуктом більш через опис , сподобались слова в опису ""Макадамія та екстрактом лотоса " , та " Ідеальне очищення обличчя починається з використання гідрофільної олії " А хто ж не бажає того " ідеального " ? , але відгуки були контрасні , комусь дуже сподобалось , а кому навпаки "Ні " Тому забажала спробувати сама і скласти свою думку . Перше враження було дивним , думала що навпаки , замість вимитого обличча і чистого , відчуття було , що я замазалась ще більше чімсь жирним . А це дивно якось ( . Але з додаванням води все змінилось , і те що було написано в опису гідрофільної олії про її " бездоганну гладкість і природне сяйво " !!! І так ,на мою думку "диво " відбулось ! Шкіра була гладенька , ідеально чиста , на дотик дуже навіть чиста і гладка . Пройшов час , і рука тягне сама брати в руки саме цей засіб . Пінки і гелі для вмивання стоять і сумують , бо я обераю не їх , а гідрофільне масло з олією макадамії та екстрактом лотоса бренду SKINBAR ! Отака моя історія з цім продуктом . Щей зробила йому виклик , бо змивала їм розмальоване лице , з розою і квітами сакури , яке мною було зроблено до Розіграшу від MAKEUP Club " Зустрічай весну квітково " І на цей раз я склала всій власний досвід і власну думку . Багато туші , тіней , глітера і подібне , особливо на очах цім засібом зразу змити важкувато , Але, як що спочатку стерти з очей всі пінкою , або кремом дл мемакіяжу , а потм все домити , то вийде як те " Ідеальне " . Та і навіщо так терти очі зразу самою олією , як що це навть не приємно . Тому користуюсь я так, і цілком задоволена і доглянутою гладкою шкірою і її ідеальною чистотою . Тому раджу , хто ще не мав досвіду , то спробувати .

Ідеальне очищення обличчя починається з використання гідрофільного масла з олією макадамії та екстрактом лотоса бренду SKINBAR! За рахунок своєї формули засіб делікатно розчиняє навіть найдрібніші частинки забруднень і декоративної косметики, легко видаляючи їх з поверхні епідермісу. Олія макадамії доглядає обличчя, зволожує і живить шкіру, пом'якшує епідерміс, нормалізує роботу сальних залоз. Екстракт лотоса стимулює регенерацію клітин, ефективно очищає шкіру, має антибактеріальну дію. В результаті навіть найсухіша, зневоднена і жирна шкіра отримує бездоганну гладкість і природне сяйво. Особливості SKINBAR Macadamia Oil & Lotus Extract Hydrophilic Oil: - легко видаляє навіть найстійкіший макіяж зі шкіри обличчя; - чудово розчиняють декоративну косметику без сліду та роздратування; - дарує природне сяйво; поживний вплив; - зберігає еластичність і молодість шкіри; - не тестується на тваринах; - не провокує подразнення або алергію; - не пересушує шкірний покрив; Спосіб застосування перед використанням збовтати баночку з олією, нанести на шкіру, помасажувати, вмиватися теплою водою. Після застосування обов'язково скористатися пінкою або гелем для вмивання, щоб змити залишки засобу. Склад: Caprylic/Capric Triglyceride, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Polyglyceryl-3 Cocoate, Macadamia Ternifolia (Macadamia Nut) Seed Oil, Polysorbate 80, Glyceryl Europaea Oil Unsaponifiables, Sacred Lotus (Nelumbo Nucifera) Flower Leaf Extract, Fragrance, Butylated Hydroxytoluene.

Характеристики

Країна виробник

Україна

Клас косметики

Натуральна

Тип шкіри

Для всіх типів

Об `єм

100 мл

Країна реєстрації бренду

Україна

Олія гідрофільна для обличчя очищувальна з олією макадамії та екстрактом лотоса
Олія гідрофільна для обличчя очищувальна з олією макадамії та екстрактом лотоса