Ta_nyaaaaaaa

Skinbar, я хотіла дружити, чесно

Skinbar, я хотіла дружити, чесно
Skinbar, я хотіла дружити, чесно

Привіт усім 🤗

Сьогодні розповім про те, як намагалася ближче познайомитися і подружитися з українським брендом косметики Skinbar.

Замовити ще щось я вирішила передусім через те, що…знову повелася на акції 1+1=3 🙄 Ну нічого мене життя не вчить! Адже раніше я мала схожий досвід також з українським брендом і також з такою акцією.

Однак від Skinbar мені якось дістався пробник і загалом я була задоволена засобом, що було ще однією причиною для знайомства ближче.

Про пробник із тонером розповідала тут - https://club.makeup.com.ua/post/23374/

Сьогодні на огляді повнорозмірні:

• олія гідрофільна для обличчя очищувальна з олією макадамії та екстрактом лотоса;

• маска для обличчя заспокійлива з блакитною глиною та морською сіллю;

• сироватка для обличчя зволожувальна з гіалуроновою кислотою.

Skinbar, я хотіла дружити, чесно
Skinbar, я хотіла дружити, чесно
Skinbar, я хотіла дружити, чесно

Ох і багато позитивних відгуків про неї!))

Не вірила я у якісну гідрофільну олію за 200 грн 🙄 Від Rituals мені не підійшла у цьому ж ціновому сегменті, на що я знову могла розраховувати? 🤷‍♀️

Однак цього разу я вирішила здійснити придбання ща рекомендацією Швець Карини. Досі не розумію, чи дійсно ми такі різні, чи бренд формулу змінив. Словом, нікого не виню, у жодному випадку. Максимум - себе.

Трішки про дизайн.

У ВСІХ засобів бренду він лаконічний, дуже простий, стриманий і приємний для ока. Обожнюю такий мінімалізм.

Усі продукти оформлені у біло-блакитних тонах, як і коробочки, у які тара косметики безпосередньо поміщена.

Просто, мило, без візуального шуму ✅

Дозатор у гідрофільної олії гарно працює, жодних нарікань. Не тече, видає продукту необхідну кількість. Також його можна закрити й відкрити легкими обертами.

🧴 Об‘єм становить 100 мл.

💵 Ціна у діапазоні 199-221 грн. Що дууууже бюджетно, щось як нереальне для гідрофільної олії.

Аромат продукту приємний. Свіжий, з легкими фруктовими акордами. Не нав‘язливий.

Консистенція олійки дуууже густа, відповідно жирненька і масляниста. При взаємодії з водою легко емульгується і перетворюється у молочко.

Додаю фото після змиття олії, що гарно емульгується. Вона гарно змивається, але майже до скрипу шкіри.

📌 Caprylic/Capric Triglyceride- це легка та швидко поглинаюча олія, яка повинна добре переноситися багатьма типами шкіри.

📌 Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil - олія виноградних кісточок, отриманий з насіння винограду, має антиоксидантні властивості.

📌 Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil - мигдальна олія - зволожуючий інгредієнт, але може бути проблемою для тих, хто має алергію на горіхи.

📌 Polyglyceryl-3 Cocoate - емульгатор, який допомагає змішувати різні типи інгредієнтів у продукті.

📌 Macadamia Ternifolia (Macadamia Nut) Seed Oil - олія з горіха макадамії - живить і зволожує шкіру.

📌 Polysorbate 80 - емульгатор, що допомагає розчинити різні олії та воду, може викликати подразнення у деяких людей.

📌 Glyceryl Oleate - сполука, яка може використовуватися як емульгатор та зволожувач.

📌 Polyglyceryl-3-polyricinoleate - ще один емульгатор, який допомагає змішувати різні компоненти.

📌 Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables - олія оливи - зволожує та надає шкірі живлення.

📌 Sacred Lotus (Nelumbo Nucifera) Flower Leaf Extract - екстракт лотосу - має антиоксидантні та заспокійливі властивості для шкіри.

📌 Fragrance - ароматизатор.

📌 Butylated Hydroxy Toluene - антиоксидант, який додається для стабілізації продукту, але може викликати алергічні реакції.

Саме останні 2 компоненти при перевірці складу у мене висвітилися помаранчевим кольором із позначкою "Середня небезпека" 🟧

Отож загалом склад гарний, то чому ж вона мені не підійшла?... Знову ж таки, підозрюю, що це через натуральні олії у складі.

Дівчатка, тут усе доволі непогано!

Ця гідрофільна олія з легкістю видаляє тонуючі засоби, а також щільні текстури по типу консилера.

Вагомий мінус - її не можна наносити на очі. Про це зазначено на коробці в інструкції. Однак я спочатку на це не звернула увагу і спробувала розчинити ним підводку та туш.

По-перше, олія пекельно видирає очі! Ну дуже дуже і дуже пече.

По-друге, вимити з очей доволі складно, довго і боляче.

По-третє, туш та підводку олія не розчиняє.

Тому у таких цілях мені зручніше використовувати міцелярну воду або ж нову любов - гідрофільний бальзам.

Не знаю хто там пише про те, що ця гідрофільна олія не пече, а ще й змиває макіяж… для мене це загадка 🤷‍♀️

На руці туш та підводка знялася гідрофільною олією через сильне тертя та внаслідок використання вмивачки. З усім іншим гідрофільна олія Skinbar справилася чудово 💯

Класична ситуація - від неї мене теж висипало 🙄 Знову ті самі ненависні закриті комедони.

Також найбільше на носі помітила забитих пор після використання.

Звісно ж додаю фото наслідків одного використання.

Згодом була ще одна спроба з аналогічними наслідками. Тому після цього я більше і не наважувалася.

Пластикова баночка поміщена у картонну коробочку квадратної форми.

Кришечка також пластикова, що відкручується. Між кришкою і безпосередньо ємністю з маскою я наткнулася на пластикову прозору захисну мембрану з язичком, завдяки якому вона легко вилучається.

🧴 Об‘єм маски становить 100 мл.

💵 Ціна у межах 200-220 грн.

Консистенція мене здивувала. Так, це моя перша уже розведена глиняна маска, бо раніше користувалася лише порошковими і готувала сама.

Ця ж виявилася дуже густою, пластиліно-подібною, щільною. Як я планувала нанести пензликом для масок, у мене не вийшло. Доводилося тицяти туди пальцем і прикладати чимало зусиль, аби вилучити продукт.

Сама маска кольору хакі, пастельно-зеленого відтінку.

Аромат легкий косметичний, відчувається запах глини. Також відчуваю уже притаманний усім засобам Skinbar аромат. Фруктово-солодкий. Його відчувала у тонері (пробнику), гідрофільній олії, сироватці, про яку буде розмова нижче, та цій масці.

Як на мене, для глиняної маски якийсь він кілометровий)))

Однак ЗАГАЛОМ він доволі безпечний і допустимий для всіх.

📌 Склад: Aqua, Kaolin, Blue clay, Cetearyl Alcohol, PEG-150 Stearate, Polysorbate 60, Steareth-20, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Laminaria Digitata Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Pentylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Gel, Soluble Collagen, Clitoria Ternatea Flower Powder, Betaine, Beeswax, Urea, Maris Sal, Sodium Pyrrolidone Carboxylate, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Cornflower (Centaureae Cyanus) Flowers Extract, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance.

Повністю робити розбір я не буду, однак хочу виділити найбільш корисні та найбільш небажані компоненти для такої маски НА МІЙ ПОГЛЯД.

Найбільш корисні компоненти:

🔅Kaolin (каолін) - м'яка глина, яка здатна допомагати виводити забруднення і займатися ексфоліацією.

🔅Blue clay (синя глина) - наділена властивостями щодо зменшення запальних процесів і очищення шкіри.

🔅Cocos Nucifera (Coconut) Oil (кокосова олія) - зволожує та живить шкіру.

🔅Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil (олія виноградних кісточок) - багата антиоксидантами і має властивості щодо зменшення запалення.

Найбільш шкідливі або не бажані компоненти:

⁉️PEG-150 Stearate, Polysorbate 60, Steareth-20, Cetearyl Alcohol, Beeswax (поліетиленгліколь, полісорбат 60, стеарат-20, цетеариловий спирт, бджолиний віск) - можуть бути комедогенними (сприяють утворенню комедонів).

⁉️Phenoxyethanol (феноксіетанол) - консервант, який може викликати подразнення.

⁉️ Fragrance (ароматизатор) - може викликати алергічні реакції у чутливих осіб.

Маска здебільшого приємно відчувається на обличчі. Чому кажу здебільшого? Бо бували випадки коли перші пару хвилин підпікала.

Наноситься складно через занадто щільну консистенцію, так само складно змивається.

По ефекту: не знаю як із заспокоєнням (такого не помітила), але маска зовсім трохи підсушує запалення, якщо такі є. Обличчя після неї було трішки червоне, однак не пересушене.

На наступний ранок помітні посвітління прищиків.

Значного очищення я не помітила. Однак для цих цілей використовую пілінги.

Мій висновок: маска дуууже посередня. Я б надала перевагу сухій глині, щоб самій створити маску, потрібну консистенцію. Крім того, від них я помічаю більш видимий результат ☺️

По упакуванню і дизайну усе те саме, повторюватися не стану.

Відмінність від попередніх засобів - це матеріал, з якого виготовлена баночка. У даному випадку це щільне матове скло.

Дозатором виступає піпетка, яка гарно функціонує.

🧴Об‘єм стандартний для сироватки - 30 мл.

💵 Ціна у діапазоні 199-221 грн.

Аромат сироватки 1в1, як і в тонера, пробник якого я тестувала. Свіжо-солодкий, фруктовий аромат.

Консистенція мені не сподобалася. Сироватка дуже рідка, водяниста. У мене таке відчуття, що навіть їх тонер був щільнішим і більш гелевим.

Саме через особливості консистенції раджу використовувати її лише з рук. Тобто видавити з піпетки на руки і лише тоді наносити на обличчя. Я спробувала наносити з піпетки і воно просто тече в очі, з підборіддя на підлогу, шию.

З усіх трьох засобів найбільше мені сподобався склад цієї сироватки. Він доволі простий, нейтральний, без агресивних компонентів. Містить масу зволожуючих речовин, які додатково повинні покращувати стан шкіри, а саме зменшувати запалення, запобігати появі ознакам старіння.

Із компонентів, що не дуже мені сподобалися є лише 2. Це Феноксіетанол, який може викликати подразнення у власників чутливої шкіри, а також ароматизатор.

Як на мене, другого трішки ту мач у косметиці бренду.

Загальний склад: Aqua, Glycerin, Нydrolyzed Rice Protein, Polysorbate 80, Urea, Pentylene Glycol, Lecithin, Sorbitol, Xanthan Gum, Laminaria Digitata Extract, Diatomaceous Earth, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Glycine, Betaine, Sodium Pyrrolidone Carboxylate, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Gel, Fragrance, Lactic Acid.

Знову я не у захваті. От вся така бубубу, так…

Ця сироватка не зробила жодного дива. Мало того, я навіть не відчуваю від неї зволоження.

Хоча є плюсик: нічого поганого вона теж не зробила. Жодної заподіяної шкоди шкірі обличчя 🥰

Загалом відчувається вона приємно, не викликає дискомфорту. Також немає відчуття липкості.

Вирішила використовувати цю сироватку під маски. Глиняну, з цинком, альгінатну і тоді я відчула, що шкіра більш м’яка та приємна на дотик, ніж без її використання.

Отож ця чудо-баночка теж не пропаде у мене 😉

Додаю відео для наглядності консистенції сироватки 💧

Ось таке у мене вийшло ближче знайомство із брендом Skinbar.

І якщо сироватка та маска досить посередні продукти, то гідрофільна олія мені зовсім не зайшла.

Чи повторю я покупки? Ні. Адже тепер страшно.

Чи буду я цю продукцію радити? Також ні. На жаль, дуже... адже сподівання не виправдані.

Загалом останні 3 місяці мені трапилося багато засобів, які не підійшли шкірі та кожен із них значно погіршував її стан. Тому здається скоро я стану параноїком 🤪

Діліться у коментарях досвідом використання продукції Skinbar! Із захватом почитаю кожен ☺️

Усім мирної пори доби! Обіймаю 🤗