wowmom

Блиск, якому не потрібна реклама: Maybelline Lifter Gloss у соковитому віддінку Bubble Gum

Блиск, якому не потрібна реклама: Maybelline Lifter Gloss у соковитому віддінку Bubble Gum
Блиск, якому не потрібна реклама: Maybelline Lifter Gloss у соковитому віддінку Bubble Gum

Привіт, красуні!

Я і подумати не могла, що останнім часом так "підсяду" на блиски, адже багато років, я була фанаткою тільки стійких матових помад. Я навіть звичайними кремовими помадами не користувалася, на хвилиночку!

Але тепер, коли мені треба швиденько зробити макіяж, я точно віддам перевагу комфортному глянцевому блиску, бо, по-перше - це не сушить, по-друге - це швидко, і в-третє, блиск можна вписати в будь-який образ.

Сьогодні хочу поділитися своїми враженнями про улюблений багатьма дівчатами блиск - Maybelline Lifter Gloss, у найбажанішому для мене віддінку Bubble Gum.

Блиск, якому не потрібна реклама: Maybelline Lifter Gloss у соковитому віддінку Bubble Gum

Взагалі, там всі віддінки дуже гарні, який не візьми.

А 003 Moon - майже повний аналог блиску від Fenty Beauty Fussy. В мене він колись був, і мені дуже подобалося, як він виглядав на губах.

Проте, на сезон весна-літо захотілося чогось більш яскравого і соковитого, тому я обрала віддінок Bubble Gum. Давно я вже бо на нього задивлялася, і, нарешті, він у мене.

Це напівпрозорий віддінок з красивим полуничним підтоном. Його можна нанести зовсім трошки, і тоді колір буде ледь-помітний, але я люблю не економити, і роблю більш щільний шар, бо тоді віддінок розкривається на повну.

Основна фішка Maybelline Lifter Gloss полягає в тому, що він має прикольну шоколадно-цукеркову віддушку, і залишає солодкий присмак на губах.

Спочатку, мене це дратувало, але потім я звикла, і вже не звертаю уваги.

Блиск майже не липкий (ну наскільки це взагалі можливо для блиску), і дуже-дуже глянцевий. Впевнена, що саме через це шалене сяяння, він такий популярний у всьому світі.

І, окремо, я хочу зізнатися в коханні віддінку Bubble Gum, бо, якщо чесно, в масс-маркеті, не так-то і просто знайти справді яскравий та якісний блиск, який не буде розтікатися по контуру і не буде затікати в складки. З Maybelline цих проблем взагалі немає.

Тримається блиск також добре: дві-три години точно, та навіть коли глянець поступово зникне, приємний рожевий віддінок все одно залишиться на губах, і це мені подобається найбільше.

Красуні, я точно знаю, що ви і без цього допису, знаєте, який класний Maybelline Lifter Gloss, проте я щиро раджу спробувати віддінок 24 Bubble Gum, якщо ви досі цього не зробили.

Дякую за увагу 😘