Вікторія М🌹

Перші НАТУРАЛЬНІ ПРОДУКТИ для губ в моїй косметичці

Перші НАТУРАЛЬНІ ПРОДУКТИ для губ в моїй косметичці

Бренд Alverde абсолютно новий і незнайомий для мене

Якби не посилка з Австрії, я б навряд чи мала б у себе якусь натуральну декоративну

Щоб краще познайомитись і більше дізнатись про нього, я додам трошки інформації з інтернету

Косметика Альверде — продукція німецької торгової марки. Бренд працює професійно з 1989 року

Alverde naturkosmetik — це абсолютна натуральність кожної краплі косметичного засобу. Тому засоби бренду підходять для всіх споживачів, навіть для тих, чия шкіра схильна до алергії, чутливості

Продукція складається з органічних компонентів, без синтетичних добавок, штучних барвників, ГМО, віддушок

Косметика Алверде виготовляється з рослинної сировини, вирощеної в екологічно чистих куточках планети. Після ретельного збору вони перетворюються на декоративну косметику Alverde

Перші НАТУРАЛЬНІ ПРОДУКТИ для губ в моїй косметичці
Перші НАТУРАЛЬНІ ПРОДУКТИ для губ в моїй косметичці
Перші НАТУРАЛЬНІ ПРОДУКТИ для губ в моїй косметичці
Перші НАТУРАЛЬНІ ПРОДУКТИ для губ в моїй косметичці

Нанесення олівця важкувате, формула хоч і натуральна, але сухувата

Щоб гарно і чітко промалювати контур треба постаратися і наносити в декілька шарів

Олівець виявився стійкішим, ніж я очікувала і не викликав дискомфорту, губи не були стягнуті

За цей колір я готова пробачити це все, мені дуже подобається

Це 04 відтінок berry

Живить і утримує вологу

Легка текстура, блискуче покриття, красивий нюдовий колір

Приємно наноситься, легенький солодкуватий аромат, але не супер стійка, потребує оновлення

Як для натурального блиску- відмінно

Блиск для губ збагачений маслом ши, зеленим чаєм та контрольованими органічними ягодами Goji, а також гіалуроновою кислотою та вітаміном Е

Має зручний невеликий аплікатор

У мене відтінок 40, який ідеально пасує до олівця 04, а разом вони утворюють прекрасне ліп комбо

Ricinus Communis Seed Oil*, Mica, CI 77891, Rhus Verniciflua Peel Cera, Copernicia Cerifera Cera*, Euphorbia Cerifera Cera, Calcium Aluminum Borosilicate, Hydrated Silica, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Lycium Barbarum Fruit Parkii Butter*, Silica, Tocoheryl Acetate, C10-18 Triglycerides, CI 77163, CI 77491, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Helianthus Annuus Seed Oil*, Triolein, Tin Oxide, Glyceryl Dioleate, Parfum**, Benzy certified organic agriculture ** from natural essential oils