saybeautyk

Розпаковка

Розпаковка

На днях Ксюша запропонувала мені забрати свою сироватку від Rosabella (до речі, я її давно хотіла спробувати), і додала до посилки ще купу приємних дрібничок.

Сироватку з рослинними саліцилатами я давно хотіла, але не була впевнена, що це хороша ідея, ну в підсумку вона таки у мене опинилась 😅 до речі, я не думала, що вона такого зеленого кольору 🐸

Також у мене опинилися три різних ензимних пудри: Smart4Derma, Pelart lаboratory i pHarmika.

Мені дуже подобається склад ензимної пудри від Smart4Derma, і якраз завдяки Ксенії зможу її протестувати і вирішити, чи брати собі повнорозмір (свою єлізавеку я вже куди тільки не використовую, аби вона скоріше закінчилась хаахахаха)

І також на мене у посилочці чекав милий маленький спонжик і дві тканинні маски-таблетки. От маски - це взагалі топ, я заварю календулу і буду прикладати до своєї зневодненої втомленої шкіри 😂

krutoguuz, дякую тобі, квіточка, за цю чудову посилку😘 якщо ви ще не підписані на Ксенію, то раджу це зробити - в неї багато оглядів популярних продуктів, лайфхаків по догляду та інших цікавинок 😉

А ще, як виявилось, у Ксюші сьогодні день народження! Давайте привітаємо її ❤️