Vikulyk

Як за 200 грн зробити себе щасливішою?

Як за 200 грн зробити себе щасливішою?

Ця олійка просто неймовірна, вона для мене виконує дуже багато корисних функцій.

Так чим такий чудовий цей продукт?

Взагалі магній необхідний нашому організмові і напевне чим більше, тим краще, даний засіб покриває денну норму такого необхідного мікроелементу.

Як за 200 грн зробити себе щасливішою?

Розпилювач справний, ним легко наносити засіб, але поки холодно, а він дає ефект холодка, то спочатку наношу на долоню, влітку вже буду наносити безпосередньо з нього.

Капельки прозорого кольору, текстура масляна, але добре вбирається, я наношу спочатку на долонь, згодом на тіло і вдягаю махровий халат, ходжу десь пів годинки, потім йду в душ.

Для мене це унікальний продукт! Перше, за що я його так обожнюю-легше протікання кд. От насправді дуже допомагає, больові відчуття значно менші, при місячних мене можуть ламати ноги, в цьому плані він теж помічний і усуває такий неприємні відчуття.

Я не лінуюсь ним користуватись в пмс(як і інші засоби з магнієм)так і вперші дні, оскільки дійсно бачу результат.

Також це чудовий помічник взагалі в плані самопочуття. Якщо ввечері зробила процедуру перед душем, то на ранок відчуваю себе енергійніше і маю більше сил, не кажучи про моральне здоров'я.

Тож відчуваю, що після результатів останнього конкурсу мені треба буде добре ним намаститись 😂 Я емоційна людина і дійсно все приймаю до серця, особливо, коли щось несправедливо, тому сьогодні мене чекає багато магнію)))

Вже вибачайте мені, така я є, і треба полегшувати свій емоційний стан.

Тут доречі є інструкція, що доволі зручно😊

На волосся я не наносила цю олійку, незнаю, чомусь такий метод мені не цікавий, але на тіло-так❤️

Якщо є ранки чи висипання на шкірі може трішки пекти, але печіння швидко зникає.

Я не відчуваю ніякого аромату чи дискомфорту, просто шкіра на дотик ніжніша.

Висновок. Все чудово! Я отримала значно більше, ніж чекала. Цьому засобу віддаю своє сердечко ❤️