Demchenko Alina

Палетка бронзерів від Maybelline

Палетка бронзерів від Maybelline

Ця палетка з'явилася в мене в той же час, коли і палетка рум'ян. Будучи в захваті від пігментації сухих продуктів від цього бренду (на той момент, у мене і не було косметики від інших фірм) - я замовила не думаючи. Потрібна вона мені чи ні - розбиралася по ходу подій.

Палетка бронзерів від Maybelline
Палетка бронзерів від Maybelline

Таким було моє запитання, яке я сама собі поставила. На той момент, я тільки почала пізнавати світ макіяжу (я фарбується початку років у 18, тоді коли у моїх ровесниць за плечима був 4х річний досвід МІНІМУМ)

Я мушу зізнатися - я спробувала зробити нею контуринг. Зараз мені від цього дуже смішно, але тоді я була в жаху від отриманого результату. Спасибі ютубу, за те, що він показав, шо куди тикати. Щоправда, без інтернету я не розібралася б. Але по виїмках можна зрозуміти - я потоваришувала з цим продуктом. Особливо влітку.

До пігментації я не маю притензій. Навіть зараз, я можу сказати, що вона на високому рівні.

Якщо переборщити з продуктом – легко залишити пляму.

Текстура сатинова, тому вони злегка маслянисті. Не можу сказати що вони пилять, хоча хтось скаржився на це. Кольори розраховані на те, щоб підійти дівчатам з різними підтонами. Я ж наношу всі відтінки відразу

Окремо хочу сказати про хайлайтер: дуже яскравий, теплий. Мені подобається