YuliHrytskoff

Десерт для шиї та декольте InJoy "Panacotta"

Десерт для шиї та декольте InJoy "Panacotta"

Шия та зона декольте – це ніщо інше, як візитна карточка жінки! Бо саме ці зони так зрадливо видають вік жінки... Тому, за шкірою шиї та декольте потрібно обов'язково ретельно доглядати не менше, ніж за шкірою обличчя, регулярно зволожувати та живити її. Я вже й раніше користувалася деякими засобами від виробника натуральної косметики InJoy і вони мені цілком непогано підійшли, тому коли я побачила серед асортименту бренду крем під такою привабливою назвою як "Десерт для шиї і декольте "Panacotta"", вирішила спробувати. А що з цього вийшло, розповім у даному дописі.

Дуже симпатичне! Крем розфасований у прозору пластикову баночку, навколо якої наклеєна інформаційна етикетка. Баночка щільно закривається кришечкою, що загвинчується, під якою була фольгована мембрана проти несанкціонованого відкриття упаковки.

В цілому, оформлення дуже миле, але з огляду на те, що крем натуральний, то, як на мене, не зовсім доречне, адже, щоб набрати крем, щоразу необхідно лазити в баночку руками, а це не зовсім гігієнічно, та й навіть використовувати косметичну лопаточку - бактерії все одно потраплятимуть усередину і розмножуватимуться. Тому вважаю, що натуральні креми краще розфасовувати в тюбики.

Почати характеристику даного крему мені хотілося б з кількох слів про його склад. Так, виробник характеризує свій продукт як натуральний. В принципі, більшість компонентів дійсно натурального походження, до того ж, до складу входить досить велика кількість натуральних активних інгредієнтів і масел. Але розчарувала наявність у складі таких компонентів як "диметикон" та "циклометикон" - адже це ні що інше, як силікони... Я їх не особливо то й боюся, але бачити такі компоненти в кремах для шкіри, до того ж із категорії " натуральних", зовсім не хочеться... Тому, не все так однозначно...

Консистенція в крема досить щільна, густа і однорідна, доволі жирна.

Колір - вершково-білий, з бежевим підтоном.

Запах. Дуже розчарував! Купуючи цей крем, я думала, що він матиме дуже смачний кондитерський аромат, не дарма ж він називається "Panacotta", та ще й із серії "Coffee Line" ... Але не тут то було! Аромат у крему досить специфічний, мені пахне якимись польовими травами з гірчинкою + мед... Зовсім не десерт, яким назвали крем... До того ж, запах досить стійкий, відчувається на шкірі через кілька годин після нанесення, а на одязі - навіть наступного дня.

Незважаючи на досить щільну текстуру, крем розподіляється по шкірі дуже легко та швидко, буквально ковзає по ній. Але він жирний і вбирається ну дуууже довго! Навіть через кілька годин після нанесення крему при торканні шкіри відчувається неприємна жирність! Добре, що хоч липкості немає... Якщо крем нанесла на шкіру з вечора, а вранці приймаю душ - відчувається, як зі шкіри змивається плівка.

Спочатку я його купувала саме для зони декольте, але розчарувавшись в ароматі та довгому вбиранні, я стала використовувати крем для всього тіла - тільки щоб його швидше використати.

Щодо зволоження. А його, як такого, практично і немає... Все "зволоження" від крему змивається при наступному прийнятті душу... Тобто ефект від нього чисто косметичний. Про "регенерацію", "розгладжування зморшок", "омолодження" та інші обіцянки виробника я взагалі мовчу, бо обіцянки так і залишилися обіцянками... І так, перший тиждень-два, коли я тільки почала користуватися цим кремом, мене злегка обсипало дрібними прищиками, хоч таке в мене буває досить рідко.

Так що це провал, товариші жіночки...

Десерт для шиї та декольте InJoy Coffee Line "Panacotta" мене, м'яко кажучи, розчарував... Дуже довго вбирається, залишає на шкірі відчуття жирності та плівки, має специфічний аромат. Так, склад непоганий, за винятком кількох компонентів, але він, погодьтеся, має не просто бути, а працювати... Тож не рекомендую!