Blics hair ✨💫

Твій другий крок до здорового волосся! Ви не пожалкуєте!

Твій другий крок до здорового волосся! Ви не пожалкуєте!

Розбір цієї щітки проведемо за такими етапами:

1. Зовнішній вигляд

2. Навіщо вона мені?

3. Плюси та мінуси

4. Висновок

1. Зовнішній вигляд

1. Зовні масажер виглядає дуже сучасно та гарно. Вся верхня частина покрита глянцем. Ручка зверху ну дуууже зручна. За місяць використання поверхність така ж блискуча. Деякі писали, що в них випадала внутрішня частина щіточки, на щастя в мене такої проблеми немає, все прикріплено дуже сильно.

Твій другий крок до здорового волосся! Ви не пожалкуєте!
Твій другий крок до здорового волосся! Ви не пожалкуєте!

Купувала я її для миття голови, але більше вона мені подобається в якості массажера. Тепер жодного вечора я не уявляю собі без массажу на ніч. Після нього так гарненько спиться)

Як я роблю самомассаж голови?

1. Збираемо волосся в пучок, аби воно не заважало.

2. Починаемо с шиї: повільно пальцями робимо кругові рухи (1-2 хв.), після цього починаємо її жамкати повільно переходячи до плеч (2-3 хв.)

3. Жамкаємо плечі, повільно переходячи до вух (2 хв.)

4. Навколо вушок робимо кругові рухи пальчиками, а потім легенько жамкаємо самі вушка (3-4 хв.)

5. Беремо массажер і маленькими круговими рухами масажуємо шкіру голови (не тріть, не давіть), легенько прикладаємо та водимо по колу в одному місці, массажуємо таким чином голову.

6. Ваші вушка повинні «горіти», це значить що кровообіг посилився, а Ваше волоссячко радіє!)

Знайдені плюси:

- Вона допомогає краще вимити шкіру голови (своєрідний пілінг)

- Покращує мікроциркуляцію, що допомогає активам краще діяти

- Відлущує відмерлі клітини

- Неімовірний массаж

- Мікроциркуляція також допомогає волоссю швидше рости

- Можна робити приємний массаж і рідним, повірте, їм дууже сподобається!

Мінуси:

- Кінчики щіточки трішки гостроваті, приємно для густого волосся.

- Напис фірми на масажері швидко стирається

- Якщо массажер понюхати, то запах гуми сильний. Але на відстані (при массажі) його не чутно. За місяць запах не зник.

Я ні краплі не пожалкувала, що купила його. Не уявляю тепер свого життя без вечірніх масажів. Це неімовірний кайф, після тяжкого дня, приділити собі 10 хвилин і отримати масу задоволення та міцний сон. Такий масажер допоможе покращити мікроциркуляцію, відлущить мертві клітини, допомогаючи старому волоссю «надати дорогу» новому, прискорить ріст волосся (але не думайте, що це буде так помітно, більше 1 см в місяць скоріш за всього у Вас не відросте), але у кого спостерігається застій росту, це просто перший помічник (а також пілінги). Гарний помічник у митті голови (саме голови, а не волосся!, миючи голову не вплутуйтеся волосся, їм достатньо лише піни, що стікає, окрім деяких випадків). Будьте уважні, якщо ви гостро реагуєте на запахи, щітка сильно пахне гумою, на відстані цього не чутно! Дуже рекомендую спробувати Вам цю щітку!!! Це Ваш другий крок до здорового та сильного волосся!