Demchenko Alina

Очі б мої її не бачили, але викинути шкода: Maybelline The Rock Nudes Eye Shadow Palette

Очі б мої її не бачили, але викинути шкода: Maybelline The Rock Nudes Eye Shadow Palette

У всього є початок. Так і в моєї любові до тіней є початок і це палетка The Rock Nudes Eye Shadow Palette. До цього в мене були дві однокімнатні, які не відрізнялися пігментацією. Та й якось я не фарбувалася особливо.

Я вважала цю палетку священним граалем. Я так її захоплювалася, адже тоді вона мені здавалася супер пігментованою.

Очі б мої її не бачили, але викинути шкода: Maybelline The Rock Nudes Eye Shadow Palette
Очі б мої її не бачили, але викинути шкода: Maybelline The Rock Nudes Eye Shadow Palette

За дірками в палетці, можна легко зрозуміти, що я їй користувалася дуже активно.Навіть купою однакових відтінків сірого та чорного (на перший погляд здається що це різні темні кольори, але відкрию секрет: вони всі тушкуються у бруд)

Це на рівні якогось хорору. Пилять, погано набираються на кисть. Темні страшно плішать.

Я насилу зробила свотчі. Світлі я нашарувала разів зо три. Просто уявіть, що буде, якщо наносити тіні пензликом.

Але палетка дорога як пам'ять, тому зберігатиму її.

Хочу сказати ось що: у мене є ще дві палетки тіней від цього бренду і ось там гарна пігментація. Це найбездумніша палетка у Maybelline. Але не судіть весь бренд за одним продуктом. Провали бувають як і в мас маркету, так і в люксі.