krutoguuz

Приводимо себе до ладу після святкування Дня Народження

Приводимо себе до ладу після святкування Дня Народження

Цей допис мав бути вчора, але щось не склалося)

Ця маска в мене вже лежала більше місяця та чекала свого часу. Альгінатні маски я люблю, але з цією ми не подружилися на всі 100%. Чому?

Розказую.

Я вже замішувала більше десятка різних альгігатних масок і завжди вони виходили однорідної консистенції, а тут чомусь вона взялася вся грудочками. при тому що я маски завжди поетапно та дуже ретельно замішую. Я дуже засмутилася, бо вона лягала не рівно і взагалі якась дуже не звично.

Про ці маски я вперше дізаналася тут від дівчат в клубі і всі вони їх дуже хвалили.

Приводимо себе до ладу після святкування Дня Народження
Приводимо себе до ладу після святкування Дня Народження

Ось так вона лягла на мою шкіру це я ще дуже старалася її вимішати та розприділити, бо вона дуже сильно налипала на лопатку та зовсім не хотіла переходити на шкіру(( В мене таке вперше, навіть не розумію чому таке могло статся? Чи це вона тільки така в мене вийшла( Зберігала я її в кімнаті на поличках там де і вяс інша косметичка 🤷

В кінці зійшла дуже просто, що мене порадувало.

Склад з сайту Joko Blend:

бо на Makeup його скопіювати не можна( бо він у фото

Diatomaceous Earth, Sodium Alginate, Calcium Sulfate, Sodium Pyrophosphate, Aloe Vera Powder, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis Extract, Aloe Vera Extract, Mica, Titanium Dioxide, Ultramarines, Parfum.

В цілому склад маскисимально простий.

  • Diatomaceous Earth - сорбент
  • Sodium Alginate - солі альгінату
  • Calcium Sulfate - утримує масу та дозволяє прониканню активних компонентів
  • Sodium Pyrophosphate - стабілізатор та емульгатор
  • Aloe Vera Powder - пудра з екстракту алоє, нормалізує рН, заспокоює, зволожує
  • Tocopheryl Acetate - акнтиоксидант
  • Retinyl Palmitate - антиоксидант, анти ейдж дія
  • Camellia Sinensis Extract - концероген, антиоксидант, зміцнює судинки
  • Aloe Vera Extract - анти ейдж, заспокоєння, робота з жирністю
  • Mica - створює оклюзію, пігмент та підсилювач текстури
  • Titanium Dioxide - тут пігмент та оклюція
  • Ultramarines - зволоження та заспокоєння
  • Parfum - аромат тут досить нейтральний для такого продукту

Висновок:

В цілому можу почтавити оцінку масці 6/10 якщо нанести під неї потрібну вам сироватку або тонік, результат підсилиться. Але бали відмінаю за те що там з самого початку були вже грудочки, тобто це проблема була більш всього що з виробництва. Або можливо вони у всіх були такі. Бо теоритично упакування профальговане туди не повинна була ніяк потрапити волога після того як його запакували.

Попередня маска в мене була від Bielenda Professional Program Face Vitamin Face Algae Mask і воні мені сподобалася значно більше.

Користувалися цими масками? Діліться своїми враженнями.