Vikulyk

Розкішний нюдовий олівчик

Розкішний нюдовий олівчик

В мене відтінок Fancy Berlin- це середній нюдовий з підтоном чайної троянди, дуже гарний, глибокий і при різному овітленні виглядає трішки по-іншому, як і всі нюдові кольори, але не переймайтесь, я зроблю фото при свякому світлі, для вашої зручності, адже він, як на мене завжди красивий.

Розкішний нюдовий олівчик

Олівчик знаходиться у красивій коробочці з набитими золотими надписами, вона дуже приємна на дотик, люблю проводити пальчиками, перш, ніж витягувати сам продукт.

Виглядає досить естетично і люксово.

Доречі виготовляється він в Німеччині, як на мене, то там роблять дійсно якісні олівці.

Олівчик потрібно точити, перший раз дещо із зусиллям, але потім все гаразд, зате він такий прям міцний і при точінні не розмащується.

Хочу також описити самі властивості продукту, адже він досить якісний:

  • Гелева текстура, яка легко наноситься, він м'який і рівномірно лягає.
  • Можна повторно нашаровувати, нижній шар не стирається і комочків теж не виникає, що дуже добре, як для гелевого олівця.
  • Можна робити тоненький шар або ж навпаки насечено промалювувати, в будь-якому разі ефект вас потішить. Також він чудовий для контуру.
  • Фініш матовий, навіть оксамитовий, дуже гарний, я люблю такі олівці.
  • Стікість тут чудова і сходить з губ в плані рівномірності досить лояльно.
  • Відчувається комфорто, губи не сушить, хоч в мене вони давно не бачили бальзама і обвітрені-недоліків не підкреслив.

Так виглядає відтінок при денному світлі

Тут вже з лампою)

Мені сподобався олівець в плані відтінку і якість теж крута, до того ж я фанат оксамитового фінішу, тож користуюсь із-задоволенням.