Оленка

Крем-актив для обличчя "Проти прищів" Чиста Лінія замінив мені азелаїновий крем від TheOrdinary

Крем-актив для обличчя "Проти прищів" Чиста Лінія замінив  мені азелаїновий крем від TheOrdinary

Мені його порекомендувала сестра, як супер дешевий, але дієвий крем. Чесно кажучи віднеслась я до цього скептично, бо аж занадто бюджетно. Але так, як висипання у мене вже скоріше виключення з правил, ніж система, а витрачати сотні гривень на засіб, який буде СОС-допомогою не хотілось, то я ризикнула.

Зараз це мої 5 та 6 тюбик. Вдома він тепер є завжди.

Бо:

  • якимось чином за ніч він прибирає запалення, знижує почервоніння
  • не пересушує, не провокує шелушіння
  • не конфліктує з декоративною косметикою ( що тонаьний, що мінеральна пудра чудово лягають)
  • дійсно зволожує і надає базовий догляд, тому використовую його як на ніч, так і вдень, в періоди, коли потрібна підвищена увага до висипань (стреси, зміна погоди, щось поїла не корисне, гормональні прищики на кінець циклу)
  • ніякої плівки або липкості на обличчі
  • приємна текстура крему
  • досить простий склад з цинком, ефірною олією чайного дерева та соком алоє
  • бюджетно коштує (близько 60грн)
  • маленький тюбик на 40 мл, що зручно для поїздок, але варто зазначити, що закінчується він досить швидко.
  • він допоміг мені замінити TheOrdinary крем з азелаїновою кислотою, який я купувала постійно на той же випадок запалень, але зараз його не зручно замовляти

АЛЕ є один важливий момент - цинк в спеку або в дуже теплу погоду може пощипувати, або провокувати зуд. Тому будьте обережні. Я це зрозуміла на прикладі мінеральної косметики, коли деякі основи носились чудово, а з деякими я постійно чухалась. Це все було через цинк. З цим кремом на початку осені історія повторилась.

Крем-актив для обличчя "Проти прищів" Чиста Лінія замінив  мені азелаїновий крем від TheOrdinary