Vikulyk

Поживний догляд від Weleda

Поживний догляд від Weleda

В мене є денний і нічний крем, вони обидва гарно зволожують шкіру, мають натуральний склад і надають максимально комфортних відчуттів. Мені здається, що ці засоби створені, щоб максимально наситити шкіру і зупинити час.

Поживний догляд від Weleda

Ці кремчики мають склянну тару, яка виглядає досить призентабельно і лаконічно. Кожен засіб захищений фольгою, кремчики не витікають, у них приємна консистенція і ідеальна густота.

Давайте почнемо з моїх вражень про денний кремчик.

Він має легеньку текстуру, нагадує йогурт, швидко вбирається, проте шкіра зволожена і дуже приємна на дотик, як шовк.

Цей засіб надає гарного, здорового сяйва, не перенасичуючи шкіру, тому ідеально підходить в денний час.

Також класно забирає сухість, лущення і розгладжує шкіру, зморшки виглядають не такими глибокими.

Склад тут ідеальний і безпечний, він збагачений різними олійками:

Конжутна, оливкова, соняшникова, олійка макадамі, олія гранатових кісточок(не даром серія гранатова)

Є такі зволожувачі, як: гліцерин, гідроліт 5, карагенан.

Присутній антиоксидант вітамін е і лимонна кислота.

Нічний крем більш поживний, яким він і має бути, консистенція теж ідеальна, нагадує злегка розтоплене масло.

Аромати в цих кремів натуральні, не яскраво виражені, принаймі під час нанесення не відчуваються.

Кремчик вбирається не так швидко, адже він дуже поживний, проте липкості чи дискомфорту не викликає. Зволоження доречі вистачає до самого ранку. Засіб гарно забирає лущення і візуально розгладжує шкіру, навіть після самої жорсткої умивалки відчуття максимально комфортні, шкірі стає добре.

Містить такі ж олійки, як і денний, але ще бачу олію ши тут у складі

Також присутні: гліцерин, гідроліт 5, бетаїн, вітамін е і лимонна кислота.

Засоби мають досить економічний розхід, адже потрібно зовсім трохи і вони легко розприділяються.

За тиждень користування цими засобами вони мені дуже подобаються, адже круто заспококоюють шкіру і роблять її гарнішою.