Алла

Щасливий виноград для вашої задоволеної шкіри

Щасливий виноград для вашої задоволеної шкіри

Завжди дивувалася здатності інших жінок приділяти багато часу для догляду за собою. У мене постійно бракує для цього часу. Тому я завжди радію, коли знаходжу дієві засоби багатофункціональної дії. Так, Unice абсолютно бюджетний бренд, але коли ти хочеш вже за 15 хвилин бути в ліжку, то засіб, про який я зараз розповім, саме те.

Отже, засіб для обличчя 3 в 1 з екстрактом виноградних кісточок під веселою назвою "Щасливий виноград"))).

Це вмивачка, скраб та маска в одному тюбику, виробництва Туреччини. Призначення: відновлення, зволоження, ліфтинг, розгладження.

Інгредієнти: глина, саліцилова кислота, цинк.

За інформацією виробника, цей засіб для обличчя подбає про вашу шкіру відразу на трьох рівнях. Епідерміс буде ретельно очищений, насичений вітамінами і корисними мікроелементами, а також позбавлений ороговілого шару. Використовуючи засіб щодня, ви відчуєте, що шкіра стала гладенькою, сяйною, а також поверне собі тонус. Засіб має ніжну консистенцію і підбадьорливий ягідний аромат, це ідеально підійде для ранкового пробудження, а також підготовлення до сну

.Особливості засобу для обличчя 3 в 1 з екстрактом виноградних кісточок Unice:

- перетворюється на густу піну після контакту з водою;
- формула збагачена саліциловою кислотою, яка підсушує прищі і робить шкіру чистою;
- гліцерин у складі надає м'якість і гладкість шкірному покрову;
- натуральний екстракт виноградних кісточок зберігає молодість шкірного покриву;
- усуває надлишки себуму і нормалізує роботу сальних залоз завдяки білій глині в складі;
- дарує відчуття чистоти і свіжості;
- економно витрачається;
- усуває ороговілі часточки шкірного покриву й активізує роботу лімфатичної системи;
- забезпечує живлення і зволоження.

Засіб має густу консистенцію, присутній легкий запах білої глини. Є дрібні вкраплення зеленкуватого кольору, які не дряпають шкіру.

В цілому, за такі гроші - ок.

Щасливий виноград для вашої задоволеної шкіри
Щасливий виноград для вашої задоволеної шкіри
Щасливий виноград для вашої задоволеної шкіри
Щасливий виноград для вашої задоволеної шкіри